Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Osztálytársamék (tipikusan a...

Osztálytársamék (tipikusan a menőlányok) amikor mások termébe megyünk valamilyen okból fogva és már kialakult hogy ki hol ül, direkt mindig az én és padtársam helyére ülnek le. (hátul ülünk). ti mit csinálnátok? Ez megy évek óta, idegesítő

Figyelt kérdés
lehet gyerekes a kérdésem,de amikor én beültem a helyemre egyikük odajött majd egy : ideülhetek kérdéssel meg sem várva a válaszomat lecuccolt.padtársamat meg mégse hagyhattam egyedül,odamentem hozzá. NORMÁLIS VÁLASZOKAT KÖSZÖNÖM.
2013. ápr. 8. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
nem mindegy hogy hol ülsz? amúgy keresnék egy másik szabad padot.
2013. ápr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jó persze mi is azt csináljuk csak olyankor már legelöl van hely...ennyi erővel nekik is mindegy...de szemétségnek tartom hogy beülnek oda ahol másnak van a helye
2013. ápr. 8. 20:53
 3/6 anonim válasza:
Gondolom nem akarnak a tanárhoz közel ülni,mert óra alatt sutyorognak,mobiloznak,és nem akarják,hogy a tanár észrevegye őket,ezért ügyeskednek. Ha titeket nem zavar,hogy a tanárhoz közel ültök,akkor nincsen ezzel probléma.
2013. ápr. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
pontosan ezt csinálják.de zavar... épp ezért kérnék valami ötletet...
2013. ápr. 10. 18:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Érjetek be hamarabb a terembe.
2013. ápr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
próbálunk de van amikor nem sikerül
2013. ápr. 13. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!