Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Valahogy nem...

Mit csináljak? Valahogy nem lehetne őket lekoptatni?

Figyelt kérdés
Helo. Van 2 hetedikes lány (én nyolcadikas vok) akikel egész jóban vok de szinte folyton utánoznak engem és barátnőmet mindenben, pl: ugyanaz a fiu teccik meg nekik, fb-n olyan ismerőseimet jelölik be akikről halvány gőzük sincs hogy kik, ugyanolyan a szövegük stb... és ez engem nagyon idegesít.segítseteek. előre is köszi

2013. ápr. 4. 13:48
 1/2 guzu válasza:
Ha nagyon zavar akkor szerintem beszélj velük, hogy miért csinálják ezt? Lehet hogy a barátaid akarnak lenni... vagy csak simán ne foglalkozz velük, majd megunják és kinövik ezt a butaságot :D nyolcadikos vagy , akkor meg mindjárt el is ballagsz :D
2013. ápr. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát már csak én is ezzel vagyok hogy 8.as vagyok valahogy csak kibírom :P köszi :)
2013. ápr. 10. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!