Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért készültem ki ilyen...

Miért készültem ki ilyen kevéstől?

Figyelt kérdés

múlt hétvégén bulizni voltunk pár barátommal.nem ittam sokat(1sör,2feles),de mégis éreztem a hatását.rengeteget beszéltem,olyat is,amit nem kellett volna és folyton vigyorogtam.

a fura az,hogy nyáron ennél többnél sem éreztem semmit.mi történhetett?

16/L


2009. szept. 22. 14:14
 1/5 anonim válasza:
szerintem nem ettél előtte nem? vagy ilyesmi, esetleg már rég ittál és betett :D vanilyen, nem gáz!
2009. szept. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sok dologtól függhet az, hogy mennyire "üt be" az ital. Éhgyomorra természetesen sokkal erősebb a hatás. Ha gyógyszert szedsz az is rátehet egy lapáttal, vagy ha keveset adudtál előtte. Meg lehet hogy nyáron többet ittál, de lassabban...
2009. szept. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hm...az lehet.:)

köszi a válaszokat

2009. szept. 24. 18:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Nehogy elkezdj vele villogni, hogy 16 évesen berúgtál, meg, hogy eddig ennél sokkal többet ittál és azt meg sem érezted! Ha elkezdenél villogni vele az gáz lenne...
2009. szept. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nos,akkor mázli,hogy nem kezdtem el villogni vele.

a másik,hogy egyáltalán nem rúgtam be,ennyitől max spicces lehet az ember...

de azért kösz a segítő szándékot.:S

2009. szept. 26. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!