Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12. heti vizsgálatra a...

A 12. heti vizsgálatra a párommal készültem menni. De most jöttem rá, hogy lehet, hogy hüvelyi lesz. Nektek volt bent a párotok hüvelyinél? Lehet furcsán érezném magam :-D

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 07:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A szülésnél bent lesz a párod? Mert, ha ott akar lenni, akkor a hüvelyi UH, az semmiség.
2011. júl. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálunk az apukát be sem engedik, így ez a dilemma kilőve. Viszont a 12. heti UH sima és tudtommal nem csinálnak hüvelyit ilyenkor alapos indok nélkül. Tehát ha beengedik a párod, ne izgulj, nem kell számodra kellemetlen dolgokat látnia. (hüvelyi UH-t általában az első terhességet igazoló vizsgálaton szoktak csinálni, abban az esetben, ha még annyira pici a baba, hogy sima UH-n nem látják a szívműködést. Később előrehaladott terhességnél a méhszáj pontos vastagságát szokták mérni, de ezt is nagyon indokolt esetben)
2011. júl. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát elég valoszínü hogy hüvelyi lesz, de nem feltétlen. Nekem az volt. a hüvelyi kisebb részt lát be de sokkal pontosabb.

Viszont függ az orvostól is melyiket szereti csinálni.


nekem bent volt egy hüvelyin a párom, elöször beültünk az irodájába, ott megbeszéltünk mindent, majd átmentünk a vizsgálójába ketten, ahol megvizsgált, mejd mielött kezdte a hüvelyit behíta a páramat beültetette a fejem mögé és úgy néztük a magzatunkat.


szóval ez teljesen változó. amúgy a párom utálja az összes orvosi dolgot, és még az sem volt biztos hogy a szülést végig nézi, de ide be akart jönni. majd a szülést is végig nézte, és azóta is nagyon jó a kapcsolatunk.

2011. júl. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálam bent volt, de nem éreztem magam kellemetlenül, főleg, hogy ő a tv-t bámulta, hogy mit lát a babából, rám oda sem nézett. :)
2011. júl. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

szia

nekem huvelyi volt es bent volt a parom, bar nekunk akkor az mar a harmadik huvelyi volt es mindegyiknel ott volt. Nagyon elvezte, kaptunk felvetelt is es mindenkinek o mutogatta hogy mikor mit kell latni. Bar a 12hetes volt nekunk a legjobb ultrahang, mindent egyertelmuen lehetett latni, meg az ujjait is mi magunk is meg tudtuk szamolni.

Az elso uh elott azert elmagyaraztam neki mi fog tortenni mert nagyon fel a dokiktol, de siman vette az akadalyt es meg a konnyei is folytak amikor meglatta ot. nagy es foleg kozos elmeny mind a kettotoknek az tuti, igy legalabb nem erzi ugy hogy o mindenbol kimarad

22hetes kismama

2011. júl. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én magándokihoz járok mert a kórházi UH-okra nem engedik be nálunk az apukákat. A 12. heti igenis hüvelyi, de nálam bent volt apa, és nem volt ebből semmi furcsaság, a babára figyeltünk mindhárman, nem az én hüvelyemre.
2011. júl. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálam is bent volt a párom a hüvelyi uh-n, de egyáltalán nem volt kellemetlen.
2011. júl. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk hasi UH-t csinálnak. Hüvelyit akkor csinálnak, ha nem látják jól, de az eléggé ritka.
2011. júl. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálam hüvelyi volt. Azt mondta az orvos azzal kell csinálni, amivel jobban látja a babát. Bent volt a párom, nem volt kellemetlen. Különben is , ő is a babát figyelte, nem engem.
2011. júl. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem a 12. heti hasi UH volt, de volt már bent a párom hüvelyi UH-n is.

Ezt neked kell eldönteni, hogy mennyire érzed magad kellemetlenül, de szerintem ez a szitu teljesen természetes. Neki inkább lehet kellemetlen... :)

2011. júl. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!