Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Teszt. Me Oxfordi Képesség...

Teszt. Me Oxfordi Képesség Elemzés ingyenes személyiségtesztjét töltötte már ki valaki? Tényleg ingyenes?

Figyelt kérdés

A teszt végén telefonszámot kérnek megadni, hogy az eredményt (kiértékelést grafikonokkal együtt) személyesen telefonos egyeztetést követően adják meg.

Egy találkozó keretében. A mai világban elég valószínűtlennek tűnik, hogy mindez ingyenes lenne.

Konkrét tapasztalat?


2013. ápr. 13. 12:40
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Közben kiderítettem hogy ez az Oxfordi Képesség Elemzés valójában egy scientológusok által létrehozott dolog.
2013. ápr. 13. 12:51
 2/13 anonim ***** válasza:
KI NE TÖLTSD! A saját érdekedben mondom!
2013. ápr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Ismerősom elmondása szerint a találkozón eladnak neked egy könyvet, vagy többet, nem tudom pontosan, és felajánlják, hogy segítenek téged, hogy jó, kiegyensúlyozott életed legyen. Persze ez nem ingyenes. Pénzlehúzás az egész. Van egy tök jó német film a szcientológiáról. Ha jól emlékszem az a címe, hogy: Míg végül semmid sem marad. Lehet hogy egy-két dolog el van túlozva, azt nem tudom. Nekem nem volt "szerencsém" ezekbe a dolgokba belemenni.
2013. ápr. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én sem töltöttem ki...
2013. ápr. 15. 23:53
 5/13 T. Zoltán ***** válasza:
0%

Az, hogy valami nem hihető mert ingyen van az szerintem a világ elanyagiasodásának köszönhető. Egy egy ingyenes tanács mellesleg néha hasznosabb mint pénzt adni valamiért, gondoljuk csak a baráti tanácsokra, vagy a szülők tanácsaira a gyerekeknek.

Ezen kívül véleményt mondani valamiről amit nem tapasztaltunk meg saját magunk nem túl szerencsés mert lehet, hogy pont az segítene nekünk vagy barátainknak és ezzel nekik is árthatunk.

Azt mondani, hogy valakinek eladni egy könyvet pénzlehúzás azzal azt is állítjuk, hogy a boltban vásárolni is pénzlehúzás hisz ott is eladnak nekünk általában valamit.

Ha valaki nem akar megvenni egy könyvet vagy egyéb más dolgot az ne tegye. Nem hinném, hogy valakinek úgy el lehetne adni valamit, hogy ő valójában nem akarja azt megvenni.

Én személy szerint elmentem erre a tesztértékelésre és tényleg ingyenes. Az ott felajánlott könyvekből meg is vásároltam párat és a bennük lévő adatok segítségével hoztam jobb állapotba az életem.

Én legalább úgy mondok véleményt, hogy megtapasztaltam a dolgot.

Nem kérem, hogy bárki higgye el amit itt leírtam. Annyit kérek csak, hogy úgy mondjunk véleményt valamiről, hogy tényleg megtapasztaltuk az említett dolgot.

Ajánlani tudom csak a tesztet. Veszteni nem lehet vele, hisz mint írtam ingyenes és nincs kötelező vásárlás.


Üdv Tóth Zoltán :)

2013. máj. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

Aki nem élt át még komolyabban eufórikus érzést pl. egy lelki világ kiöntésekor és a szcientológusoknál éli át elöször az azt hiszi hogy ez a szcientológia miatt van és ezt ök találták fel ezt az érzést és ezt használják ki a szcientológusok a tagok bekepebelezésekor!

A szekta magának tulajdonít egy olyas valamit ami alap emberi térmészethez tartozik...

2013. okt. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 T. Zoltán ***** válasza:
0%

Úgy olvasom, hogy te sem tudsz túl sokat a Szcientológiáról. L. Ron Hubbard (aki a Szcientológia alapítója) nagyon sokszor említette, hogy amit ő leírt és elmondott az előadásiban, azoknak a többsége nem új felfedezés, hanem inkább újra felfedezés. Amiben új a Szcientológia az az, hogy újra rendszerbe van szedve az emberiség nagy felfedezéseinek összessége és érthető formába van megjelenítve, plusz mindenhez hozzá van téve egy működőképes és hatékony technológia, amivel elérhető mindaz amit az ember valaha kitűzött maga elé célként. Ha szektának nevezel valamit amiről látszólag nem sokat tudsz és ezzel sokak érzéseit sérted meg, akkor legalább a neved írd alá, hogy lássa mindenki milyen véleményen vagy. Ha névtelen "fikázásokat" ír valaki azt kevesen veszik komolyan. A szekta szó után viszont javaslom nézz utána, hogy mit jelent, mert ha nagyon elvakult és ellenséges nézőpontból nézünk a Szcientológiára, akkor sem lehet szektaként tekinteni rá.

Üdvözlettel, Tóth Zoltán

2013. okt. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Ez nem a reklám helye, Zoli!
2013. okt. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 T. Zoltán ***** válasza:
0%
Nem a reklám helye ez igaz. Véleményét viszont mindenki elmondhatja. Ha valaki valótlanságot állít valamiről az rendben van? Ha meg valaki leírja objektíven az adatokat és ezzel helyreteszi a dolgokat az meg reklám? Érdekes nézőpont.
2013. okt. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%

Zoli egy kérdésem lenne!

Ha nem tartod helyesnek a valótlan állításokat akkor te mért állítasz valótlan dolgokat?

2013. okt. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!