Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Túl fura vagyok? A többi lent.

Túl fura vagyok? A többi lent.

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok.Jól tanulok szeretek sakkozni.Járok külön német órákra mert nálunk nem tanitják a nyelvet.Imádok olvasni.Soha sem volt 1 barátom se pedig az osztályom 81% volt/van barátja/barátnője.Élek halok a rockzenéért és szoktam Eminem rappjeit is hallgatni.Utálom a Twilightot,Justin Biebert és az One Directiont. Szoktam animét is nézni(Naruto).Nagyon zátkozott vagyok nem is ismernek semmit az igazi énemről az osztálytársaim.Ha beszólók vagy káromkodok akk csodálkoznak hogy mi is történt velem.Senkinek nem tudtam nagyon kinyilni csak pár embernek mindössze 3nak.(anyu,apu,egy iskolán kivüli barátnnomnek)Nem szoktam bulizni pedig a 8.ok szerveztek külömböző bálokat mindem évben.Ha van valami kihivó ruhám az ott marad a szekrényben cak az egyszerü mintájú blúzokat nadrágokat szeretem szoknyát csak 3 éve vettem utoljára.Önbizalom 0.

Kb.ennyi.Ha van helyesirási hiba azért bocsi.

Előre is köszi.



2013. ápr. 14. 16:07
 1/3 anonim válasza:
Szerintem semmi fura nincs abban,ha valakinek 13 évesen még nincs pasija és nem jár bulizni. És az sem fura ha szeretesz olvasni,zenét hallgatni és nem szereted Justin Biebert,a Twilightot és az One Directiont,mert nem kell mindenkinek szeretnie. Amiket leírtál azok alapján teljesen egyedi vagy és szerintem pont ez a jó benned és lehet,hogy most még zárkózottabb vagy,de valószínűleg majd később megnyílsz.
2013. ápr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szia:) Van egyéniséged, ez nem baj. Nem kell mindenkinek szeretnie a "tvájlájtot" és "Dzsásztinbíbert", én se szeretem. A rockzene klassz, ha azt szereted, a azt jelenti hogy jó az ízlésed! Amíg a föld kerek, mindig lesznek rockerek:)) az osztályoddal lehet hogy azért nem jössz ki jól, mert nincs közös témátok, ez se baj. Most már így a suli vége felé nem hiszem hogy a 7 év alatt kialakult benyomást meg tudod változtatni magadról, viszont a saját vélemményedet meg tudod:) Összességében tuti hogy egy szép, stílusos és EGYÉNISÉGGEL rendelkező lány vagy, aki nagyon boldog lesz amikor elmegy gimibe és ott tiszta lappal indul, szépen összebarátkozik mindenkivel, megnyílik és hasonlóan jó ízlésű barátokat talál...végül pedig be is pasizik, mert vidám:D hajrá
2013. ápr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

nem vagy fura,csak nem követed a "szokásokat".1 igazi karakter vagy,aki azt csinálja ami neki tetszik.ebbe nincs semmi ciki.ha most nem is,később találsz olyan barátokat akik pont ezek miatt fognak téged szeretni.

csak ne légy önbizalom hiányos,nyugodtan szólj be,állj ki magadért,ha muszáj.

kitartás kislány! :D

2013. ápr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!