Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kezdem az elején. Általános...

József.17 kérdése:

Kezdem az elején. Általános iskolában nem igazán tudtam beilleszkedni. Sokat piszkáltak, csúfoltak Stb. Nem igazán voltak Barátaim. Így 8. osztály végén másik városba mentem közép iskolába?

Figyelt kérdés
Most bent lakó vagyok ,és csak hétvégén vagyok otthon,de a szülő városomban semmi barátom,ismerősöm sincs.És mikor szünet van egész nap otthon ülök.mit tehetnék? 17F

2013. ápr. 15. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Csinálj valamit, amivel közösségbe tudsz jutni. Pl: alapíts rockbandát, sportolj, menjél táborba vagy melózni
2013. ápr. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nahát, velem is ez van.
2013. ápr. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Végre egy rokon lélek :-D igazából vasárnap szoktam menni gyakorlatozni a tüzoltókhoz,de ott mindenkinek vannak barátai,én meg nem akarok lúzernek tünni
2013. ápr. 15. 11:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Találj magadnak bármilyen közösséget. Kezdj el pl. egy sportot, vagy járj nyelvtanfolyamra (még jobb a nyelvi klub), gyülekezetbe, kézműves foglalkozásra, olvasókörbe, néptánckörbe, énekkarba, vagy akárhová. Gyakorlatilag mindegy, hogy hová, akármilyen közösség megteszi. Így eleve adott egy közös téma, amiről tudsz beszélgetni a többi ottani emberrel. Megkérdezheted, hogy ők mióta járnak, tehetsz fel más kérdéseket az adott témával, elfoglaltsággal vagy sporttal kapcsolatban. Így megteheted az első lépést afelé, hogy barátokat találj.
2013. ápr. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Velem is ez van, ugyanez. Csak én 25 vagyok... Lassan "kiöregszem", mert nem éltem semmit, mert nincs kivel.. Ha történt valami változás írd le itt, hátha okulok belőle :)
2013. ápr. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!