Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Másnak nem volt olyan érzése...

Másnak nem volt olyan érzése a suli végén, hogy hiányzik neki? Mert nekem az van. Nem tudom, hogy örüljek-e vagy sem.

Figyelt kérdés

Most lesz vége a középsulinak, és komolyan valahogy sajnálom.

Eddig alig vártam a végét, hogy legyen már vége.

Most meg hogy vége lesz, mindjárt érettségi, már hiányzik. :(


Valahogy most van az, hogy minden osztálytársam imserem valamennyire, a suliból is nagyon sok mindenkit ismerek, megyek a folyosón, és köszöngetnek oda minden honnan.

A tanárokat is megszoktam már.


És valahogy a többi osztálytársamon is érződik, hogy mindig nyavalyogtak, hogy legyen már vége, most meg olyan siralmas csönd van.

Most olyan furán érzem magam- Örülnöm kéne, hogy vége lesz, mert ezt vártam 4 évig, de most meg nem az öröm van bennem, hanem olyan fura érzés.


Más is volt ezzel így? Hogy várta a végét a sulinak, utána meg fura volt, hogy tényleg vége, és többé nem látja az osztálytársait, meg a tanárait?



2013. ápr. 19. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Annál jobban semminek sem örültem, hogy végre eljöhetek onnan. Nem volt valami jó társaság, csupán néhány barátom volt, akik hiányoznak, de velük tartom a kapcsolatot, illetve az osztályfőnököm. Rühelltem bemenni minden egyes nap. Most viszont, hogy "szintet léptem", és egyetemista lettem, sokkal jobban érzem magam, jobb a kedvem, szívesen megyek oda. Egyáltalán nem hiányzik a középiskola.


19/F

2013. ápr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A legtöbben hiányolják, mert vége, utána megy bele az ember a nagy ismeretlenbe. De hamar megszokod :)

Nekem egyetem után volt inkább durva, mert gimi után tudtam, hogy megyek egyetemre, azt is, hogy hova, de egyetem után fogalmam sem volt, hol fogok dolgozni.

2013. ápr. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. :) Én meg csak 11-be járok de már most nagyon félek mi lesz velem suli végén. Nagyon jóba lettem Ofőmmel viszont félek hogy elfelejt hamar. Talán alaptalan a félelmem de akkor is...:/ Gondolom ez most elég kusza volt és hülyének tűnök. :(
2013. ápr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De!


Máma volt nálunk gyerek nap

És versenyzett a hetedik - nyolcadik

Mindig a nyolcadiknak szurkoltam

Karaoke-tunk is

És az összes nyolcadik kiment

Hogy:

"Valahol messze délem

Örökös nap sütésben"


Akkor annyira éreztem hogy úgy fog hiányozni mindenki

A Dália a Szonja a Katika a Linda a Fanni meg mindenki

Úgyhogy a válasz de!

2019. jún. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!