Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha a facebookon (tudom,...

Ha a facebookon (tudom, tudom) valaki letiltott a chatról de kb. két hét elteltével levette a tiltást annak milyen oka lehet?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 20. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi van?

A Facebook-on vagy teljes a tiltás és akkor nem látod a profilját, vagy sem. A cseten nem lehet tiltani, maximum kilépett és csak üzenetben volt elérhető.

2013. ápr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Be lehet állítani úgy, hogy adott emberek számára ne legyen elérhető a tiltó.
2013. ápr. 20. 20:15
 3/5 anonim ***** válasza:

a) úgy gondolta, 2 hét alatt beletörődsz hogy nincs sehol, utána meg már nem érdekel mit csinál, így levette a tiltást - naivan azt gondolva, te nem nézed, nem zaklatod

b) már nem haragszik, de sz@rik rád, úgy gondolja na, hadd írjon a nyomorék, max. jót röhögök rajta


egyik verzió sem szívderítő


c) olyan őrülten hiányzol neki, hogy azt akarta, kezdd el faggatni hogy miért játssza el a hisztis kisbabát (ezt akartad olvasni)

2013. ápr. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor az a. verzió lesz annyi módosítással, hogy szrok rá, hogy mi van vele :D
2013. ápr. 30. 21:45
 5/5 tanya válasza:
Megsajnált
2014. máj. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!