Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van egy csomó fake barátom...

Van egy csomó fake barátom (természetes a facebookon. _. ) és mindig mindenki lehordja őket mindennek. Ekkora baj ha valaki fake?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 2. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit értesz fake barát alatt? Nem ismered, csak a netről?
2013. ápr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fake? Tehát regisztráltál kamu embereket, aztán barátkozol velük? Orvos már látott?
2013. ápr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Első:"Fake" az,amikor valaki létrehoz egy olyan profilt,amin másnak adja ki magát,más képével.


Kérdező:Igen ekkora baj.Amúgy is,kicsit ellent mondás:fake-barát.Olyan nincs.Most abban mi a jó,ha ilyen élettelen emberekkel "barátkozol",akik nem vállalják fel a saját életüket?Ezt sosem értettem..

2013. ápr. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem én.Jézusom.Jó akkor bővebben is elmondom.Vannak barátnőm,haverjaim akiknek van egy fake profiljuk.(más emberek fotóit rakják föl és ilyen színdarab szerűséget játszanak blabla) és őket mindig mindenki lehordja hogy milyen szánalmasok meg ilyesmik.Holott nem is ismerik őket csak azért mondanak rájuk ilyesmit mert fakek.Miért utálja a fake embereket ennyire mindenki?
2013. ápr. 2. 17:12
 5/9 anonim válasza:
100%
Akkor leírom még egyszer..Nem vállalják a saját életüket,és egy teljesen más személyiségnek adják ki magukat...egyszóval azért,szánalmas amit csinálnak.:)
2013. ápr. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 tetris ***** válasza:
Azért hordják le őket, mert nem vállalják fel önmagukat. Elbújnak egy nem létező személyiség mögé, ami egyfajta gyávaságnak, sunyiságnak fogható fel.
2013. ápr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Eszméletlenül jó fejek és már találkoztam a legtöbbjükkel igazából is,dedikálásokon meg ilyesmiken de miért olyan nagy baj és miért utálják őket ennyire ?
2013. ápr. 2. 17:17
 8/9 A kérdező kommentje:
Oké.Értem.Köszönöm.
2013. ápr. 2. 17:18
 9/9 anonim ***** válasza:

#3, köszi az infót, első voltam. :)


Ők lehet, hogy jó poénnak tartják, de mások szemében ez a hazugság és az átverés egy formája.

2013. ápr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!