Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Számodra is vannak itt gyakori...

Számodra is vannak itt gyakorin olyan személyek, akiknek ha meglátod a felhasználónevét már előre "félsz", hogy mennyire butaságot fog írni?

Figyelt kérdés
Hogy hívják őket? :D és melyik kategória a szakterületük?:)
2013. ápr. 20. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy azok, akik vállalják a nevüket, sokkal hihetőbbek, mint a magunkfajta "rejtőzködők". Vállalják azt, hogy a nevük miatt (és sokszor nem a válaszaik miatt) lesznek lepontozva.
2013. ápr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyszer azt olvastam, hogy Taplalkozas Harcmuvesz (azt hiszem, így írja :D) ír hülyeségeket az egészség kategóriában. azóta gyanús a fickó :D
2013. ápr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
táplálkozásherműves tényleg ír érdekes dolgokat néha. Engem viszont kövesstek mert nagyon bölcs gondolataim vannak :)
2013. ápr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

táplálkozásharcművestől nekem is ökölbe rándul a kezem!


hülyeségeket ír, egészségtelen dolgokat ajánl, nincs tisztában alapvető dolgokkal, és ráadásul emelett egészség-szakértőnek tartja magát. a vegetáriánus kategóriába minden kérdésre beír, hogy állati fehérjét kellene enni, mert még azzal sincs tisztában, hogy a vegetáriánusok tej és tojás formájában fogyasztanak állati fehérjét, a vegánok nem... kiakaszt.


Névtelenül pedig a családi témakörben van egy 77%-os válaszadó, aki állandóan a vak, vallásos házasságot propagálja, együttélés, egymás megismerése és természetesen szexuális kapcsolat nélkül, és váltig állítja, hogy ezt manapság így kellene csinálni, aki pedig nem így csinálja, az fűvel-fával kefél és erkölcstelen...

2013. ápr. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én figyeltem meg hány százalékos a családi kapcsolatokban az a válaszoló, de már én is találjoztam vele... kegyetlen :D
2013. ápr. 20. 22:17
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
A vallás témakörben is található pár ilyen egyén. Péter hozzászólásait "üdv: Péter"-rel fejezi be) szerintem már kétszer bemásolta ide a Bibliát... :D A többi vallásos emberkét a %-os arányuk alapján ismerem fel, meg a stílusuk miatt, nagyjából valahol 31% és 37% között mozog az értékelésük. Nyers a modoruk, úgy támadnak minden hitetlenre, mint egy megvadult rottweiler :D.
2013. ápr. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!