Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Magyarországnak van olyan...

Magyarországnak van olyan része ami lakatlan?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy ahol nem lakik senki, és lehetőleg senki nem járkál arrafelé.Magyarországon van olyan hely ? Akár erdő akármi más (bár inkább erdő). Azért kérdem mert ki akarom próbálni magam 1 hónapig túlélni a vadonban pár eszközzel.
2013. ápr. 22. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ártéri erdők talán teljesen lakatlanok, de ott is összefuthatsz más emberekkel.
2013. ápr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az Északi-középhegységben vagy a Bakonyban nagy összefüggő erdők vannak, ott maximum erdészekkel találkozhatsz.
2013. ápr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha összefuthatok emberekkel akkor az már rég nem lakatlan, elhagyatott.
2013. ápr. 22. 19:10
 4/8 A kérdező kommentje:

2 válaszoló köszönöm a választ.

Hát igazábol azt kell hogy mondjam már voltam az Aggteleki-hegységben.Hát elég nagy, de nem eléggé.Sztem azt fogo mcsinálni hogy kerékpárral vagy stoppal elnézek valami külföldi helyre.Valami magyarországhoz közeli nagy erdőbe.Aho ltényleg senki nem tudna rólam

2013. ápr. 22. 19:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Olyan terület tudtommal nincs, ahol SENKI nem jár, mert ha jól tudom, az erdők mind az erdészet kezelésében állnak és ezért van egy erdész aki időnként körülnéz, hogy mi újság, de azért vannak bőven olyan erdős területek, ahol elvagy pár napig úgy, hogy kicsi az esélye, hogy mással találkozz.
2013. ápr. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül erdőben kell gondolkodni, lehet szigetekben is.

Van egy rakás apró sziget a Dunán, itt szemezgethetsz


[link]

2013. ápr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Ha összefuthatok emberekkel akkor az már rég nem lakatlan, elhagyatott."


Ha már elhagyatott helyről beszélünk akkor hogy futhat össze emberrel? Tán lakatlan helyre nem járnak? Hisz te is azt keresed... Ha ilyen a gondolkodásod akkor ne próbáld ki magad.

2013. ápr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Olyan része is van sajnos, ami Lakatos... :/
2013. ápr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!