Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak én látom úgy, hogy az,...

Csak én látom úgy, hogy az, hogy egy fiú úgy gondolja, hogy "elmegyek egy tánctanfolyamra, mert ott sok csaj van" már nem működik, mert minden fiú így gondolkodik?

Figyelt kérdés
Én már több ilyen táncos helyen voltam, és szinte több, de legalább annyi fiú van, mint lány. Régen azt hittem, hogy ilyen helyekre csak csajok járnak. Ez régen is így volt, vagy csak sok fiú jött már rá erre?
2013. ápr. 25. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Én anno olyan középiskolába mentem, amely korábban leányiskola volt, és még akkor is az a hír járta, hogy alig van fiú. Erre a mi évfolyamunk volt az első, ahol kb. ez 50-50% lett, alig fértünk el tesin az 5-6 fiúra tervezett öltözőbe.
2013. ápr. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Régen se volt ez másképpen. Kb 12 éve társastáncoltam, ott is több volt a fiú (várólistán voltak, lányra várva). Igaz, néhányuk meleg, dehát ez kb mint halottnak a csók.
2013. ápr. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

P*ába. Mindegy, ahova most készülök, ott állítólag mindig fiúhiány van :) Csak ne higgyék, hogy meleg vagyok.


Legjobban amúgy a salsa akasztott ki, ezt itt részleteztem:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__egyeb-kerdesek__42..

2013. ápr. 25. 10:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Csajozás ide vagy oda soha nem mennék ilyen tanfolyamra.
2013. ápr. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!