Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az egyik csaj nagyon összeszűr...

Az egyik csaj nagyon összeszűrte valakivel a levet. Mit csináljunk? Hogyan védjük meg?

Figyelt kérdés

A sulink úgy van megcsinálva,hogy iskola és óvoda is egyben.Na és ez lány még oviba marhára összeveszett egy fiúval.A lány ebbe a suliba jár,de fiú egy másikba ment.És a fiúval a csaj egy ideig békébe volt nem beszéltek meg semmi.Meg a fiú azt hiszi,hogy járnak.És most meg akarja verni a lányt.És ott volt ma délután az iskola körül bringázott és a lány nem is mert hazamenni.Akik a közeli utcákban laktak azok ma délután egy műsoron szerepeltek.És amikor végeztünk mentünk fel akkor a csaj még ott volt és szólt tanárnőnknek elmagyarázott mindent(szerencsére fiatal tanár érti az egészet).És mondta,hogy a fiúk akik mennek a buszra,menjen el velük a buszvégig aztán kanyarodjon haza,mert odáig tuti nem követi.Most nem tudom mi lett vele de marhára idegesít a dolog.Mert lent voltunk az udvaron és ott kiabált nekünk,hogy hívjátok már ide! meg minden.És mondta lányt,hogy nézzem meg mi a baja,mert engem nem ismer,mert én nem abba az oviba jártam.És én végül nem mentem oda de nem akarok belekeveredni,mert akkor otthon is kapnék,hogy ilyenekbe megyek bele...-

Na de nem tudom mit csináljunk a többiekkel és hogyan védjük meg mert ahogy elnéztük a felnőtteket nem nagyon érdekelte a dolog. De mondjuk marha nevetséges,mert 11 évesek vagyunk és a fiú azt hiszi,hogy komoly kapcsolatai lehetnek.De mit tegyünk? Mert minden nap nem kísérgethetik.És nem is ott lakom hanem az anyukám kocsival visz.De marhára ideges vagyok miatta.Mit tegyek?És igazából tényleg nem kísérhetjük mindig haza....


2013. ápr. 5. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát jó lenne a szüleit is felvilágosítani.A zaklatás komoly dolog,még ha ilyen fiatalokról is van szó.
2013. ápr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy anyukája is tudja csak nem tud érte eljönni csak nagyritkán,mert dolgozik
2013. ápr. 5. 21:22
 3/6 A kérdező kommentje:
:(
2013. ápr. 5. 21:33
 4/6 A kérdező kommentje:
Légyszi írjatok,mert mindenki nagyon frászba van a lány miatt!
2013. ápr. 6. 13:02
 5/6 anonim válasza:
Megbeszélni nem lehet a fiúval? Megpróbálta valaki?
2013. jún. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megpróbaálta a csaj,de nem ment
2013. jún. 22. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!