Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Emberi maradványokkal, csontok...

Emberi maradványokkal, csontokkal foglalkozni?

Figyelt kérdés

Gondolkoztam azon, hogy rendőrnek megyek (nyomozó) de a tesi miatt nem nagyon van kedvem meg az is lehet, hogy alkalmatlan lennék az egészségügyi állapotom miatt (szívritmuszavaromat fogják megszüntetni műtéti beavatkozással), érdekelt még a katonaság régebben de inkább hagyom. Most elkezdett érdekelni az antropológia (azt hiszem ez a neve) aki csontokat vizsgál meg ilyenek. Nem a régészet. Sajnos bioszból rossz vagyok mert irtó szar tanárt kaptunk, de gondolom a biosz az kell hozzá. Az egyik kérdésem az lenne, hogy milyen tantárgyak kellenek hozzá? Miből kell érettségizni? Milyen iskolába kell menni, és hol található? Miskolcon van ilyen? Nagyon-nagyon sokat kell tanulni? Gondolom megéri. És hol dolgozhatok majd ha sikerül elvégezni egy ilyet?

16/L


2013. ápr. 28. 13:49
 1/2 A kérdező kommentje:
Meg végülis orvos akartam lenni kisebb koromban de lemondtam róla mert rohadt sokat kell oda tanulni, be se kerülnék meg nem lennék odavaló.
2013. ápr. 28. 14:02
 2/2 anonim válasza:
Gondolom, hogy sokat kell tanulni. A biosz meg a kémia elengedhetetlen hozzá. Magyarországon nem tudom, hogy normális helyen el tudsz-e jelentkezni, de szerintem inkább külföld.
2013. máj. 1. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!