Szereted az embereket?

Figyelt kérdés
Nem érzed azt hogy régen mindenki normálisabb volt? Akár csak pár éve? Értem én hogy anyagi gondokkal küzd majdnem mindenki, stb. Ezért lettek zárkózottak és maguknak valók? A gazdagok is, de ugye ők azért mert gazdagok. Sok a megmondóember,stb. Ti hogy látjátok a környezeteteket? Vagy ne foglalkozzak ezzel? De szerintem azért tart itt a világ ahol, mert senki nem foglalkozik a másikkal!!!
2013. ápr. 28. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Én igen :D nem ismerek túl sok zárkózott embert
2013. ápr. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen. Alapvetően mindenkihez pozitívan állok hozzá, még a bunkó, ellenséges embereknek is adok egy esélyt, hiszen ők is csak emberek. Az tény, hogy nem mindenki viszonozza a pozitív közeledést, ezért fontos, hogy a jóindulatú hozzáálláshoz bölcs belátás is társuljon.

De egyébként igen, szeretem az embereket.

2013. ápr. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Érdekelnek az emberek, mert hihetetlenül bonyolultak, érdekelnek a kapcsolataik, mik teszik őket azzá, amik.

Hogy szeretem-e az embereket? Nem igazán. Bár én eleve nem vagyok kifejezetten társasági lény.

2013. ápr. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én szeretem az embereket. Föleg a kicsik nagyon aranyosak, de a nagyokkal is elvagyok. Mindig is érdekeltek az emberek. Az, hogy honnan származnak és hogy hova tartanak, miért néznek ki úgy ahogy, hogyan alakultak ki, stb. Szerintem nagyon érdekesek. Néha ugyan meggyülik velük a bajom, de nem vagyok haragtartó.
2016. jún. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!