Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha egy kollégád azt terjeszti...

Ha egy kollégád azt terjeszti rólad, hogy lefeküdtél vele, akkor az már beletartozik a zaklatás kategóriába?

Figyelt kérdés

Egy kollégám mindenkinek azt meséli, hogy lefeküdtem vele. Erre még reagálni sem volt kedvem, de már nagyon bosszant. Kértem, hogy álljon le, de szerinte ez jópofa.

Mit tehetek ellene?


2013. ápr. 30. 13:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ugasd le a fejét úgy hogy más is hallja.
2013. ápr. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem is zaklatás, inkább rágalmazás talán. Mindenképp le kéne állnia, egyáltalán nem jópofa!
2013. ápr. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hol dolgozol? Van HR-osztály? Akkor szólj nekik, ilyenért ki is rúghatják, legalábbis nálunk így lenne.
2013. ápr. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Én biztos megmondanàm mindenki előtt hogy igen lefeküdtünk csak ő amnyira gyenge az ágyban hogy ...... és amit akarsz azt mondasz.mondjuk én azt is mondanám hogy elkaptam tőle valami nemi betegséget...
2013. ápr. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyet csinálni már a gimiben is elég ciki volt. Elég ostoba ember lehet. Kérdez meg tőle szemtől szemben: Na, és milyen volt?
2013. ápr. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Már megpróbáltam nyilvánosan is reagálni, de akkor is csak röhögött. Már eszembe jutott, hogy azt mondom, hogy "igen, tényleg megvolt, de életemben nem volt még ilyen rossz." De ez is csak engem alacsonyítana le. Félek, hogy a többiek sem fognak tisztelni (egyetlen nő vagyok sok férfi között)
2013. ápr. 30. 14:04
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Jelents be, hogy terhes vagy tőle.
2013. ápr. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
És ha nyilvánosan azt kérdeznéd tőle amikor előjön ezzel: "Lefeküdtünk volna? Tényleg? Na és annyira feledhető vagy, hogy nem is emlékszem rá?"
2013. ápr. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az Egyesült Államokban ez kimeríti a szexuális zaklatás fogalmát. Persze, hogy felháborító. Én sem hagynám szó nélkül.
2013. ápr. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
Olyan böszme tanácsokra, hogy "elkaptam tőle valamit", meg, hogy "terhes lettem tőle" ne hallgass. Mindegyikkel elismernéd, ami nem történt meg, vagyis, hogy lefeküdtél vele. Inkább fenyegesd meg, hogy becsületsértésért és jó hírnév megsértéséért feljelented. Ezt egyébként meg is teheted.
2013. ápr. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!