Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a szexuális...

Szerintetek a szexuális zaklatás miatt utáltam meg apámat?

Figyelt kérdés
Ez már nem most történt 13 éves nem apukám zaklatott de nem foglakozott velem utána senki egyáltalán sőt anyám még el is költözött mert nem bírta nézni, hogy állandóan sírok és félek teljesen sokkos állapotban voltam... és most bár eltelt jó néhány év nem vagyok leszbikus de gyülölöm a férfiakat apámat is beleértve... ha nézünk egy filmet akkor rögtön olyan megjegyzéseket tesz, hogy "üsd le a ribancot" meg stb... és én ezt nagyon rosszul élem meg és rosszul is esik, hogy nincs tekintettel rám egyáltalán. Most ott tarok ha már csak hozzám szól a hányinger kerülget leginkább azért mert tegnap olvastam egy kérdés ahová mindenki leírta a történetét és tegnap óta nagyon rossz a helyzet mintha újra átéltem volna azt, amit régen történt pedig én nem is írtam le a történetem de a fejemben van és nem tudom törölni beszéli róla meg senkivel nem tudok sajnos mert nincsenek barátaim zárkózott vagyok nagyon gyakorlatilag teljes csőd lettem... még az is érdekelne, hogy a férfi aki ezt teszi vajon tisztában van vele, hogy egy életet teljesen tönkre tesz? nem tudom, hogy mit tegyek folyton sírok és félek pedig nem most történt.. mit tanácsolnátok? pszichológushoz nem tudok menni mert csak az estém szabad.. aki esetleg volt ilyen helyzetben és tudna nekem segíteni privátba is írhat teljesen tanácstalan vagyok..
2013. febr. 28. 22:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de kicsit zavaros amit írtál. Ki zaklatott? A történet 13 éves, vagy te voltál annyi? Anyukád elment, és apáddal élsz? Vagy mi van? Azt értem, hogy ki vagy borulva, de... hány éves vagy egyáltalán?
2013. febr. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez sajnos valóban a tipikus pszichológusra való eset..

Nem tudom, hogy tudnánk itt segíteni.

2013. febr. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
apukád zaklatott, te mégis vele élsz? NORMÁLIS VAGY? úgy menne a feljelentés, mint a pinty! nem még együtt filmezni! te akarsz egyáltalán élni? vagy a 4 fal között, elzárva a világtól szeretnéd leélni az életed? ez igy nagyon nem jó, te is tudod! irány a rendőrség és keress egy pszichológust, aki segit feldolgozni a történteket! ha mást nem is teszel, csak a pszichológust fogadd meg!
2013. febr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Úgy látom, a lelkiállapotod mostanra annyira zavart, hogy nem tűr ahalsztást az, hogy pszichológushoz menj. Ha kell, munkaidőben, este, akármikor. Ebben az esetben ugyanis életbevágóan fontos.

2013. febr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%
apukád zaklatott, te mégis vele élsz? NORMÁLIS VAGY? úgy menne a feljelentés, mint a pinty! nem még együtt filmezni! te akarsz egyáltalán élni? vagy a 4 fal között, elzárva a világtól szeretnéd leélni az életed? ez igy nagyon nem jó, te is tudod! irány a rendőrség és keress egy pszichológust, aki segit feldolgozni a történteket! ha mást nem is teszel, csak a pszichológust fogadd meg!
2013. febr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
írtam, hogy nem apukám...! én voltam 13 éves most 19 leszek.. igen zavaros sajnálom de annyi minden van bennem teljesen felemészt és tudom, hogy pszichológushoz kellene mennem mert nem normális a mostani állapotom de ha vért izzadok sem tudok elmenni meg ha mennék is jönne a sok kérdés mindenkitől, hogy minek mész te oda meg stb...
2013. febr. 28. 23:35
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor is menj el, és nem kell senki orrára kötni! Te magánügyed, hogy a problémáidat terápiába viszeed, még az sem tartozik senkire, hogy hová mész mondjuk minden kedden 6-ra...
2013. febr. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
akkor találj ki valamit, nem kell tudniuk, hogy hova mész! egyszer ezt mondod, máskor azt, harmadszor nem mondasz semmit. figyelj, a TE életed múlik rajta, nem a miénk. ha neked igy jó, ám legyen, de akkor ne tegyél fel ilyen kérdéseket! jah, am a kérdésedre a válasz: igen, a zaklatás miatt utáltad meg az apukád és a többi férfit is!
2013. febr. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Apádat a tahó viselkedése miatt utálod. Sürgősen fordulj szakemberhez és ne titkolózz a családod előtt. Én a helyedben felháborodva közölném, hogy most próbálom helyrehozatni azt amit nekik szülőként kötelességük lett volna. Mindenképp fordulj szakemberhez mielőtt még tényleg elhitetnéd magaddal, hogy minden férfi egy barom. Hidd el, nem így van! Ők ugyanolyan emberek mint bárki más, nőben is van épp elég defektes, te éppen férfiban találkoztál ilyennel.
2013. márc. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor is feltehet a kérdező kérdéseket ha nem fogadja meg a tanácsokat. A szabályzat nem tartalmaz általad emlitett feltételeket.
2013. márc. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!