Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nézik le a vegetáriánuso...

Miért nézik le a vegetáriánusokat a húsevők?

Figyelt kérdés
Mindenhol leszólnak azért mert nem eszem húst, a családot kivéve. Miért nem értik meg ezt az emberek? Én sem szólok bele mások szokásaiba. Akármerre találkozom emberekkel és előkerül a szó én kénytelen leszek ezt bevallani és érzem, hogy ők ezt rossz szemmel nézik miért van ez??
2009. szept. 27. 18:39
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

19:08 Először nem így akartam írni, de aztán kijavítottam, mert így tartottam helyesnek.


A sok nyafogás az engem is idegesít, de aki visítozik az az élet minden területén ezt csinálja. Sajnos sok nyafogós hangoskodó nő van.



Mint írtam nem szándékom senkit se téríteni, sem szenteskedni, de a felém irányuló ilyeneket én sem szeretem.

2009. szept. 27. 20:03
 12/14 A kérdező kommentje:

A kecske tej ivásra nem tudom a választ, de talán azért mert édesebb, mint a tehéné. Egyszer gondoltam kipróbálom a bio tehéntejet, annyi volt az egész, hogy takarmány szaga és íze volt.

Amúgy ovo-lakto vega vagyok, tojást és tejet fogyasztok.

2009. szept. 27. 20:49
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alapvetően semmi bajom nincs a vegákkal, főleg miután 6 évig én se ettem húst, és a családban ma is van vega. Én eszek húst, ők nem, ennyi. Olyan ez, mint hogy én szeretnem a sört, más meg nem. A problémám az olyan vegetáriánusokkal van, akik társaságban látványosan húzzák az orrukat, esetleg leszólják a másikat, ha az húst eszik. Ez egy idő után igen zavaró tud lenni.
2009. szept. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Miért nézik le a mindenevőket némely vegetáriánusok?


Ez a válaszom a kérdésre. Egyébként vannak vega barátaim, és sose problémázunk azon, hogy a másik mit eszik, vagy mit nem. Egy nem vega barátommal szoktunk szópárbajban küzdeni, hogy melyik a mérgezőbb, a fehér cukor vagy az aszpartám.

2011. okt. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!