Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Azok az emberek, akik az...

Azok az emberek, akik az utcán a kezükben tartva a telefont, hangosan hallgatnak zenét, h mindenki hallja és közben mennek, nem veszik észre, h mennyire ciki? Mire jó ez? Miért kell ezt csinálni?

Figyelt kérdés
Oké, olyat is láttam már, h zsebbe téve csinálták ugyanezt.

2013. máj. 2. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzik cikinek.
2013. máj. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Felénk a rapperek és a cigányok csinálnak ilyesmit csak. Mástól még nem láttam. De hát ezeknek sok eszük nincs, szóval nem csodálkozom. Elég gáz.
2013. máj. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont hogy azért csinálják, mert azt hiszik, hogy ez a menő. Egyébként én sem értem, senki nem kíváncsi arra, hogy ők milyen zenét hallgatnak!
2013. máj. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ebben semmi menő nincs!!! Vagy én látom rosszul? Amúgy nálunk is többnyire a kisebbség és egy-két tini csaj.
2013. máj. 2. 13:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Tényleg nem menő, hanem vér ciki. Jól írtad, hogy ők többnyire kisebbségiek, vagy kevésbé iskolázottak. Ha megnézed, a kevésbé iskolázott, alacsonyabb kulturális szinten élő emberek egy csomó olyan dolgot természetesnek vesznek, ami nekünk, fogalmazzunk csúnyán: kulturált embereknek ciki, undorító, botrányos. (Pl. szemetelés, tucc-tucc zene bömböltetése naphosszat, utcán üvöltve káromkodás, ritkán tisztálkodás, tarka izompóló és más ízléstelen ruhadarabok viselése, stb.) Ezek az átlagember szemében ciki dolgok, nekik azonban természetes. Azért csinálják, mert feléjük ez a szokás.
2013. máj. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is nem egyszer összefutottam pár kissebbségivel, aki ezt csinálta, de ezektől mit vársz?
2013. máj. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2013. máj. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A szemetelés sajnos nem csak a kulturálatlan emberekre jellemző. :S
2013. máj. 3. 08:00
 9/9 anonim ***** válasza:
76%

"A szemetelés sajnos nem csak a kulturálatlan emberekre jellemző."

Szerintem de. Kulturált ember nem szemetel. Az egy dolog, hogy valaki más téren kulturált, viszont szemetel. Az ilyen ember ugyanúgy tapló.

Láttam egyszer egy elmés táblát: "Intelligens ember nem szemetel, a többieknek pedig tilos!"

2013. máj. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!