Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Legcikibb sztori, ami megtörté...

Legcikibb sztori, ami megtörtént veletek, amitől a legszívesebben a föld legmélyére süllyedtetek volna?

Figyelt kérdés
Vannak szerencsétlenebb emberek,akikkel szinte mindennap történik valami ciki dolog,de alapvetően senki nem ússza meg,hogy úgy élje végig az életét ezen a bolygón,hogy ne égjen egy hatalmasat szerintem!Sajnos...!Útólag meg ha rágondolsz,abba is belepirulsz

2013. ápr. 7. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon sok van, nem tudom melyik lenne a legcikibb, ezert leirok parat. :D


Egyszer elmondtam egy baratnomnek hogy ki tetszik, de aztan kezdtem lemondani rola, mert allandoan bunkozott velem, es megmondtam a baratnomnek is, hogy mar nem tetszik... Kozben persze meg mindig tetszett, de kozben utaltam is. Mondjuk ugy, inkabb csak akartam hogy ne tetsszen.

Egy osztalyba jartunk a fiuval, es volt egy ora amin mindig ugy osztottak ki a konyveket, tehat nem sajat volt hanem a sulie. Bele kellett irni a neveket, hogy ki hasznalta azelott, es aszerint osztottak ki, de volt mikor nem akartak ra idot szanni ezert csak ugy random osztottak ki oket. Mikor irtam volna bele a nevem, eszrevettem, hogy ott van a fiu neve. Miutan alairtam az enyemet lefotoztam a mobilommal, mert huuuu de megorultem hogy legalabb ennyi "osszekot" bennunket.


Egy ido elteltevel meg mindig nem toroltem le, es egyszer a baratnom megkerdezte, hogy megnezheti-e a kepeimet a mobilomon, mondom persze. Egyszer csak meglepodve mondja hogy "ezz meg mi?", en meg paradicsomma pirulva rogton mentegetozni kezdek valami irto nagy hulyeseggel. Remelem, hogy csak nem tudta elolvasni, es azert volt ilyen a reakcioja, nem pedig azert mert rajott mennyire szanalmas vagyok, hogy ilyeneket orokitek meg, es miutan mar nem tetszik a fiu meg mindig tartogatom.


A masik az volt, mikor egy taborban unnepeltuk a szulinapom. Meglepetes bulit szerveztek nekem, elhoztak a baratnoimet a taborba. En annyira meglepodtem hogy oromomben majdnem konnyek szoktek a szemembe, es annyira zavarba jottem, hogy odamentem hozzajuk es arconpuszilgattam mindannyiojukat, holott en sosem tennek ilyet, mert egyaltalan nem vagyok az a puszilkodos fajta, meg a reg nem latott szeretteimmel is csak megoleljuk egymast, puszi csak akkor van ha ok kezdemenyezik.


Kozben ott volt a ket ujdonsult haverom es ok is furan neztek. ._. Na jo, szerintem ez a legcikibb. xD

2013. ápr. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
volt meg tobb is, de azok regebbiek, igy mar nem talalom oket annyira gaznak. tobbnyire nyilvanosan sirassal kapcsolatosak :S
2013. ápr. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Amiket az első válaszban írtal aranyosak is!Oh,én is sírtam már sokszor mások előtt!Sajna nehezen tudom/tudtam visszatartani ezt!
2013. ápr. 9. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!