Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nállatok is van vihar?

Nállatok is van vihar?

Figyelt kérdés
Titeket is megnyugtat?. :D Nem zavar az ágyban alváskor a villámlás és a dörgés ? :))

2013. máj. 2. 20:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Csak pár perces zápor volt hál' Istennek.

Buda(pest)

2013. máj. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A vihar számomra közömbös, semmi bajom nincs vele, maga az eső viszont engem is megnyugtat és feltölt élettel, imádom :)
2013. máj. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nálunk délelőtt volt, akkorákat dörgött, bioszon majdnem lezakóztam a székről ijedtemben. :D
2013. máj. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Levél se rezzen. Fullasztó meleg, még a teve sem bírná..:(

Nagyon jó lenne az eső. Kelet Mo.

2013. máj. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Kétszer is volt nálunk zivatar, egy kis esővel. (Tatabánya)
2013. máj. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nállunk csak morgolászik az ég :)
2013. máj. 2. 21:21
 7/17 anonim ***** válasza:

Én szeretem a villámok látványát, persze azt már nem ha fákat csavar ki a szél, és a villámok károkat okoznak, plusz a jégesőt is utálom. De ha csak sima eső kis villámlással dörgéssel az teljesen jó, hangulatos.

Nálunk fél 8 körül kezdett el nagyon esni és dörögni negyed kilencig csak úgy csattogott meg szakadt az eső.

És most kb 20 perce kezdett rá megint de ez már nem vészes, csak a távolba villámlik.

De éjjel már ne legyen a villámlás idegesít alvásnál mert folyton látni a villanó fényeket és az idegesítő tud lenni, és jó lenne most aludni mert holnap gázos napom lesz.

2013. máj. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a vihart, engem is megnyugtat. Mondjuk nemrég annyira kopogott az eső az ablakon, hogy nem hallottam a zenét. Azt annyira nem szeretem. :) De amúgy sokkal jobban szeretem a viharos időt, mint a napsütéses, madárcsicsergőset.
2013. máj. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Bp X. kerületből írok: itt most villámlik, dörög, és az eső is esett, de úgy néz ki, elvonul...

Engem sem zavar különben a zivatar, otthon, a zárt ablakok mögül elnézem, még fotóztam is, a telefonomon / sokadik kattintásra sikerült egy villámlást elcsípnem! /csak éjjel, ha aludni akarok, a nagy dörrenések...

2013. máj. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Már elért a vihar... de igazából nem is a félelem miatt nem tudnék aludni, hanem akkorákat dörög az ég, hogy nem bírnék bealudni magától a zajtól :D

2013. máj. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!