Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van aki szívesen hordja a...

Van aki szívesen hordja a szemüvegét?

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Van.
2013. máj. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És te vagy az?:D
2013. máj. 3. 19:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, mert anélkül nem látnék valami jól.
2013. máj. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem már nincs szemüvegem, de régebb hordtam és nem zavart. A szemüveg úgysem változtatja meg jelentősen valakinek az arcát, vagyis nyilván más lesz az összkép, de a vonások nem változnak.
2013. máj. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem erre gondoltam h anélkül jól látsz vagy sem mert kontaktlencsével is láthatsz jól.

A szemüveg mint tárgy, eszköz tetszik e?

2013. máj. 4. 08:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy tetszik (nem csak azért, mert jól látok, nekem nincs semmi gondom vele).
2013. máj. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen a szemüveg és ki hordja.

Lehet nagyon passzoló szemüveget is választani, de lehet nagyon esztétikátlant is.

2013. máj. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

12-13 éve kontaktlencsém van, mellette persze szemüvegem is.

A szemüveget csak otthon hordom este tévézéshez.Egyszerűen nem bírom elviselni magamon, nem úgy látok vele, nem kényelmes stb.

Volt már több szemüvegem, de képtelen vagyok megtalálni azt ami rajtam jól állna, ha elmegyek vásárolni egyet napokig is járhatnám az optikákat akkor sem tetszene egy sem magamon.

Hozzáteszem másokon nagyon tetszik, ismerek sok embert aki szívesebben hordja mint a lencsét.

Pedig már nagyon szeretnék egy jó szemüveget, ami teszik.

2013. máj. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!