Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van kedvenc témád, amiről...

Van kedvenc témád, amiről mindig tudsz beszélgetni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Természetesen.
2013. máj. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kutyák, természet, háborúk és emberek által elkövetetett borzalmak, az emberi lélek deformálódása, jó könyvek és filmek, nyelvészet, történelem, tudományok. Ezekről akármikor szívesen beszélgetnék, de a munkahelyemen, ahol az időm nagy részét töltöm nem sok partner akad:D
2013. máj. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Stephen King könyvek (főleg az általam is olvasott művekről), időutazás, párhuzamos univerzumok, dimenziók. Kb. ennyi.
2013. máj. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bármiről. Nem azért, mert olyan zseni vagyok, hanem azért, mert túl sokat voltam egyedül gyerekkoromtól kezdve és szófosásom lett, mint a magányos, öreg néniknek.
2013. máj. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Alapvetően igen, de azért a beszélgetőpartner "minősége" is számít. Vannak olyan témák, amelyekben nagyon otthon vagyok (főként az irodalom és a szociológia), és amelyekről akár órákon át is tudok egyhuzamban értelmes módon beszélni, de azért nem árt, ha a másik fél nem csak üveges tekintettel hallgat.
2013. máj. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, érdekes témáitok vannak! :)
2013. máj. 5. 17:11
 7/11 anonim ***** válasza:
a házisertések mesterséges szaporítása a XVII. század Közel-Keletén
2013. máj. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Lehet furcsán hangzik.... de nekem a barátnőm felvidéki magyar, és ezért a nyelvjárásokról szeretek beszélni / történelemről / esetleges jövőről meg ilyen dolgokról, amik uyge nagoyn nem hétköznapi dolgok, hanem inkább ilyen nagyvonalas dolgok.
2013. máj. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Te feltettél egy kérdést. Én válaszoltam. Természetesen arra is válaszoltam volna, hogy mi is a kedvenc témám, csak te ezt nem kérdezted meg, gondoltam azután, hogy rádöbbensz, miért is hibás a kérdésfeltevésed, majd pontosítasz, ehhez képest csak moderáltatni tudtál.


Az én válaszom pontosan annyira volt leredukált, mint a te kérdésed.

2013. máj. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyébként én nagyon sok dologról szeretek beszélgetni. Informatika, politika, történelem, természettudományok, stb., stb.
2013. máj. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!