Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A kedvenc Facebook cspoprtomná...

A kedvenc Facebook cspoprtomnál eltűnt a "chat" felirat, vagyis nem tudom előhozni a chat ablakot sem (a csoport többi tagjánál is ez a helyzet). Mi a megoldás, hogyan tudnánk továbbra is beszélgetni?

Figyelt kérdés
Alaphelyzetben ott szokott lenni, ahol a tag létszámát mutatja. Most nincs ott. Pedig az összes többi csoportnál ott van, csak ennél az egynél nem. Van valami más, amivel elő tudom hozni?
2012. júl. 10. 10:26
 1/6 anonim válasza:
rámész a csoportra aztán jobb oldalt ott van kiírva hogy értesítések és mellette 1 csavar, arra rákattintasz aztán ott lesz hogy csevegés a csoporttal
2012. júl. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, ez lenne a másik, ahogy el tudom érni a chat ablakot, de nincs ott:

[link]

2012. júl. 10. 21:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem szokott ilyen lenni a zene kedvenceknél az idővonalamon, hogy ki akarok belőle lépni, de a tetszik gomb nincs is bepipálva, mégis a kedvenceim között van. Valamint nincs ott a "nem tetszik". (Ugyanilyen módon, mint a képen van.)
2012. júl. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A chat csak kisebb csoportoknál elérhető, bizonyos létszám felett kikapcsolódik a chat lehetősége. Nemtudom pontosan hány tagnál, de a tagok létszámától függ.
2012. júl. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam ,de nem sikerül
2013. jún. 19. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos Teljesen megszünt ez a funkcio....csoportlétszámtol függetlenült
2015. júl. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!