Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok arról a 34...

Ti mit gondoltok arról a 34 éves nőről, aki még mindig a szüleinél lakik?

Figyelt kérdés
Soha egy percet nem élt együtt pasival, de állandóan hajtja a környék nős férfiait, akik rövidebb időre be is hülyítik, használják (csúnyán).Miután dobják, még hónapokig teper utánuk. Nincs igazi barátja, mindenki kellemetlennek tartja. Az anyjával jár mindenhová. Igazi pesti lány. Mindenkit elüldöz magától, aki jószándékúan őszinte vele. Az ilyen embereknek szerintetek mit tartogat a sorsa?
2013. máj. 5. 21:16
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
35%
egy alkoholista pasit aki majd nem dobja hanem üti veri.
2013. máj. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
ugyanakkor nagyon "igényes", kábé mindenki hülye, meg barom, kivéve, akiket kiszemel magának.
2013. máj. 5. 21:28
 3/53 anonim ***** válasza:
100%
mások becsmérlése önértéklési zavarra vezethető vissza.
2013. máj. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
52%

azt gondolom, h neked jó érzés rajta csámcsogni. szidjuk együtt? ki tudja, miért fogélalkozol az ő (mások) életével.


sz.r lehet így élni, de mindenki úgy cseszi el az életét, ahogy akarja. voltaképpen semmi közöd hozzá. hacsak nem a te férjed után fut...

2013. máj. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:
Nem, nem esik jól csámcsogni, engem csak nagyon megbántott, azóta próbálom megérteni a lelkivilágát. Nagyon szerettem ezt a csajt.
2013. máj. 5. 21:38
 6/53 anonim ***** válasza:
100%

akkor miért nem azzal kapcsolatban kérdezel, amivel megbántott, miért a többi rossz tulajdonsága a téma helyette? addig nem zavart, h otthon lakik, amíg szeretted. most, h kiábrándultál, már gáz és ezen van a hangsúly a kérdésedben. az még csak ki sem derül, h megbántott...


remélem, érted, mit kifogásolok a kérdésedben és a hozzáállásodban

2013. máj. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:
Ne legyél ilyen rosszindulatú. Leírtam, egyébként mi volt a gáz: őszinte voltam, elmondtam, hogy kihasználják csúnyán. Ez volt a vétkem. Előtte is furcsállottam a körülményeket, de tudod, hogy van, amíg kötődsz, addig homályosan lát az ember.
2013. máj. 5. 21:46
 8/53 anonim ***** válasza:
szerintem most is csúsztatsz. én meg máris rosszindulatú vagyok. hát, veled se lehet könnyű.
2013. máj. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:

Nem őt szereted hanem azt akinek hitted.

Vagy te is nő vagy s barátnőként szereted?


Ha külsöre szereted (mert nem hinném hogy ebbe a szemétkedő lelkivilágába szerettél bele, javaslom keress egy külsöre szintén tetszetős de érző szivű nőt aki szeretetet ad.


Most elég szar lehet neked, ha az van amire gondolok. Én is voltam ilyen helyzetbe szerettem valakit az meg cserébe szemétkedet. Nem is egyszer. Visszaélt vele. Egy idő után átláttam ezen s rájöttem, nem őbele voltam "szerelemes" csak a testébe. Szép arc puha bársonyos bőr, husos kerek fenék. Ez mind szép és jó de ha egy szemétláda teste akkor nem igazán az amire az ember vágyik, hanem csak egy része.

2013. máj. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:
Egyébként azért ez a hangsúlyos a kérdésemben, mert igazán ez jellemzi. Tudnék néhány gonoszságot írni, amit az évtizedes barátai ellen elkövetett, hogy egyből ráismerhetne, ha esetleg ismerős olvassa. Szerintem ez egy típus, amiből én nem ismerek többet, gondoltam, másnak van tapasztala.
2013. máj. 5. 21:50
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!