Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az esetről?

Mit gondoltok erről az esetről?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy férjetek/élettársatok évek óta (tehát nem az első eset), a cimboráját halmozza el ajándékokkal, ha születésnapja vagy névnapja vagy karácsony van. Nektek a feleségének pedig semmit nem ad, csak kiböki, hogy "Boldog születésnapot, nem volt pénzem mit venni, majd pótolom." Sosem pótolja. A cimbora több ezer forint értékű, gondosan összeválogatott hobbi csomagot kap tőle.

Mit gondolnátok ilyen helyzetben?


2013. máj. 5. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:

1.Nem szeret engem.

2.Nem tudja, hogy mit vegyen, mivel okozna örömet (tehát nem ismer engem)

De a megoldást ne kérdezd, mert azt nem tudom.

2013. máj. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem kérdezem. :D

De komolyan, engem az érdekel, hogy mire gondolnátok először egy ilyen szituációban.

Én is csak a "Már nem szeret." dolgot tudom elképzelni, de az nem magyarázza meg, hogy a barátját miért "kényezteti".

2013. máj. 5. 12:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy az ilyen pasi egy hülye b.zi!
2013. máj. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátja fontosabb neki mint te.
2013. máj. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem azért a barátját kényezteti, mert valaki kell neki, akire a szeretetét rázúdíthatja, mert valamiért Rád nem tudja. Vagy nem akarja.

Jó a kapcsolatotok? Nem tiltasz neki esetleg sok mindent, amit szeretne megtenni? Pl. sörözés a haverokkal, ilyesmi. A haverral könnyebben megérti magát úgy tűnik. De ennek valami oka van.

Hacsak nem b.zi tényleg. De azt biztos észrevennéd.

2013. máj. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
Valószinűleg a társad bisexuális.
2013. máj. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kezelgesse akkor a haverját. Elhagynám a pi.csába.
2013. máj. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondanám neki, hogy legyen bu.zi.
2013. máj. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!