Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lottóötös az ismerősöknél. Ki...

Lottóötös az ismerősöknél. Ki hogy reagálna?

Figyelt kérdés

Ismerőseink lottóötöst nyertek, kb. 1.5 milliárd forint értékben. Korábban egy szinten voltunk anyagilag, de úgy érzem, lassan el fogunk távolodni egymástól, mert más lesz az életstílusuk, más lesz a problémájuk, örömük.. egyre kevésbé lesz közös témánk. Sajnálom nagyon,mert emberileg nagyon bejöttek, de úgy érzem, az ekkora, hirtelen jött vagyon nagyon megváltoztatja őket. Hiába is mondják,hogy majd önkénteskednek,meg ilyesmi...

A másik, meg hogy irigy is vagyok. Én is lottózom, és nem nyertem.. szóval ugyanannyit tettem, mint ők:) Komolyra fordítva, ez irdatlan mennyiségű pénz, erre nincs szüksége egy embernek sem. Miért nem úgy csinálják a lottót, hogy nagyobb a nyerési esély, és max 200M körül lehet nyerni, az azon felülit meg fordítják jótékonyságra, automatikusan.



2013. máj. 5. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Személy szerint, ha nyernék nagyon örülnék. Fedezném a pilótaképzéses dolgaim, vennék egy kisrepcsit és egy autót, a többi pénzt meg betenném bankba meg adnék bőven a rokonaimnak is.

Hiába rengeteg ez a pénzmennyiség, de nagyon hamar el lehet herdálni ha nem épeszűen kezeljük; sajnos ezen az úton haladnak az ismerőseid is. :\

2013. máj. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 intrepid ***** válasza:
Te tényleg kőkeményen írigykedsz. Ha te nyerted volna, akkor a 200 millió feletti pénzt te szétjótékonykodtad volna? Miről is beszélünk?
2013. máj. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát én is ferde szemmel néznék. Amúgymeg én is eljótékonykodnám a nagy részét, egyszerűen rettegnék annyi pénzzel a "zsebemben" mászkálni, totál paranoiás vagyok, folyton attól félnék, hogy elrabolnak, kirabolnak, megölnek a pénzemért ilyesmi
2013. máj. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Andizsuzsi ***** válasza:

Azért nem úgy csinálják, mert akkor lényegesen kevesebben vennének lottót. Ha én jótékonykodni akarok, akkor megteszem közvetlenül, nem lottót veszek.

Amúgy meg igen, irigy vagy. Előre ítélsz meg embereket. Magadból indulsz ki?

2013. máj. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy irigykedik. Most őszintén, ti nem irigykednétek egy kicsit?
2013. máj. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Andizsuzsi ***** válasza:
De, én is irígykednék, de nem sajnálnám tőlük.
2013. máj. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérjél tőlük egy Porschét szülinapodra :P
2013. máj. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!