Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » "Kőszívű ember fia"ból kell...

"Kőszívű ember fia"ból kell fogalmazást írni még pedig ugy hogy mint ha egy szereplő lennél valaki help :D segítettek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 8. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg Richárd szemszögéből. Neki elég kalandos volt az útja, tele volt csatával.
2013. máj. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm de nem olvastam ki a könyvet
2013. máj. 9. 08:33
 3/6 anonim ***** válasza:
csak gondoltam,hogy nem árt,ha tudod a címét annak,amiből fogalmazást írsz. De énfelőlem megmondhatod a tanárnak is,hogy nem helyesírási versenyen vagyunk...
2013. máj. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Most az egy dolog hogy nem írtam helyesen valószínű, hogy

a fogalmazást helyesen írnám mert arra jegyet kapok de erre most tudtommal nem vagy ha mégis akkor szólj..

2013. máj. 9. 09:23
 5/6 A kérdező kommentje:
Am meg elírtam mert már filmbe láttam és tudom hogy 3 fia van..
2013. máj. 9. 09:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Olvastam a könyvet is és láttam a filmet is, szerintem nincs annyira sok különbség a kettő között. A lényeges dolgok mindkettőben benne vannak. Nézd meg még egyszer a filmet, aztán figyelj oda a kedvenc alakodra és az alapján írd meg.

Nem kell semmi más csinálnod, csak leírni ami történik, csak a te szemszögedből. Hazám hívó szavának engedelmeskedve elindultam 80 katonámmal Magyarországra, hogy csatlakozzam a szabadságharchoz....

2013. máj. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!