Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki ez az ember? Milyen szerepl...

Ki ez az ember? Milyen szereplő? Melyik filmben?

Figyelt kérdés
Sok helyen láttam de nem tudtam eldönteni, hogy ki is lehet ez az ember, vagy milyen filmből van..mit szimbolizál a maszkja. Itt a link: [link] és alulról a 23. vagy az alulról Avatartól nézve a 12.(ha az Avatart nem számoljuk bele) VAGY!! felülről Frankeinstentől nézve(ha őt nem számoljuk bele)a 6. remélem érthető!
2013. márc. 29. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Jaaajj! :) Tehát. Kezdésnek: A film az a V, mint vérbosszú.

Tessék megnézni.

A maszk valakire emlékszik, november 5-ére...


A maszkot egy csoport is használja jelképként, az úgynevezett Anonymus hacker csoport... biztosan hallottál már róla.


Ha tudni akarod, mit szimbolizál a maszk, ajánlom a filmet megnézni! :) Nagyon, nagyon jó! :) Szép napot!

2013. márc. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Milyen fajta film ez? Horror..vagy mi?
2013. márc. 29. 16:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy elgondolkodtató... thriller talán. nem tudom besorolni, elég különleges film! keress rá, a gúgli a barátod! :)

[link]

[link]

2013. márc. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kicsit se horror. Ez akció film:D
2013. márc. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy képregényadaptáció egy szabadságharcosról, aki fellázad egy elnyomó diktatúra ellen. A műfaj igazából scifi.
2013. márc. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!