Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ma rászabadult a netre az...

Ma rászabadult a netre az összes dühös, frusztrált emberke, vagy valaki többször regisztrálva trollkodik?

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 15:56
1 2
 1/11 anonim válasza:
igen
2013. máj. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Még mielőtt ma is elővennének engem, nem én trollkodok :) Ja, elég negatívak ma.
2013. máj. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
73%
az igazság olyan mint a vízihulla, csúnya és előbb utóbb a felszínre jön
2013. máj. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

:)


# 3


Hm-hm, kifinomult humor.

2013. máj. 9. 16:02
 5/11 A kérdező kommentje:

"az igazság olyan mint a vízihulla, csúnya és előbb utóbb a felszínre jön"


Igen, ezt talán ki lehet írni facebook-ra, hogy pár rokon lájkolja...

2013. máj. 9. 16:03
 6/11 Andizsuzsi ***** válasza:
front van:)
2013. máj. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A 3-as viszi a pálmát, no meg a zöldet!


Kedves Kérdező!

Elárulnád azt is, hogy most mi az, amin ennyire kiakadtál, hol és mi történt, amiről eddig lemaradtunk?

2013. máj. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

Mindig is jártak ide ostoba, nolifer trollok, a tudományuk kimerül a lepontozgatásban és az irreális kreténségek írásában, főleg a Politika rovatban van sok ilyen díszpinty.

Rengeteg ilyen szerencsétlen, lelkibeteg hülye él ebben az országban, akiket kiskorúsítani kéne ,mert egyszerűen veszélyesek magukra és embertársaikra is. Jobb időben páros lábbal rúgták le az ilyet a Taigetoszról...

2013. máj. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindig is ez volt. De nemcsak itt ilyen genyók az emberek. Ma ráköszöntem egy ismerősre az utcán és nem köszönt vissza:((((( És még a boltos csaj is lebaxott, mert megkérdeztem, hogy van e cigi, már vette is volna elő, én meg azt mondtam, hogy nem kérem.
2013. máj. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__4325..


Itt látható, olvasható, hogy az sem volt tegnap nekik elég, hogy lepontoznak, volt másik kérdésnél pl. hogy még a válaszomat is törölték, nehogy már valaki véletlenül felfelé pontozza. Pedig az elmúlt másfél-két hét alatt már kezdtem azt hinni, hogy e tekintetben "rendet tettek" itt a modik! De ezek szerint visszajöttek, vissza-engedték, vagy ki tudja milyen módon, de ismét kezdődik a szemétkedés!

2013. máj. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!