Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha ti találkoztok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha ti találkoztok egy olyan lánnyal, aki mély benyomást tesz rátok, de az először visszautasít - de utána többször is taliztok, de nem alakul ki komoly kapcsolat - hamar elfelejtitek?

Figyelt kérdés

2013. máj. 9. 09:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem,én sosem felejteném el,pont azért mert ahogy irtad mély benyomást tett rám és küzdenék érte tovább
2013. máj. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1 Mert eszed van, és pontosan tudod, hogy a nagy vad nem adja könnyen a bőrét:D ment a zöldkéz az eszed miatt.
2013. máj. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány, de már megbántam, hogy korábban visszautasítottam, és beleszerettem. Nem tudom, hogy még mindig érez-e irántam valamit, vagy már rég elfelejtett? (kb 1 éve)
2013. máj. 9. 09:26
 4/10 anonim ***** válasza:
12%
3 Legyen tartásod, azért születtél nőnek, még ha hibázol akkor is.
2013. máj. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én speciel továbblépek. Ha egy nő nemet mond akkor azt úgy veszem hogy nem. Tiszteletben tartom a döntését. A magam részéről nem szeretem, ha egy lány "szórakozik" velem. Nemet mond közben igent akar. Főleg azért, mert sok lány, aki komolyan gondolja a nemet, tolakodásnak veszi, ha utánna tovább erőlkodik a srác. Az mindkét félnek kellemetlen lehet. A visszautasítás az egy nem.

Amúgy meg gondolja meg egy lány mit tesz, ne késöbb ébredezzen, hogy hajaj.

2013. máj. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

kérdező,ne gátoljon a büszkeséged a boldogságodban!

vagyis keresd meg a srácot,hivd fel,irj neki,érdeklödj finoman, veszitenivalód nincsen ne feledd!

2013. máj. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz nála hátha lesz valami.Vesztenivalód nincs
2013. máj. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én nem szoktam foglalkozni az ilyenekkel, ha a szerelmi életében sem tudja, hogy mit akar akkor az már régen rossz a számomra
2013. máj. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nemet mondanak nekem akkor annyi. Lapozok és lépek tovább.
2013. máj. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
korod?
2013. máj. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!