Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mért érzem kellemetlennek,...

Mért érzem kellemetlennek, hogy haverom csajával mászkálok?

Figyelt kérdés

Szóval szoktunk így 3masba mászkálni, én, haverom, és a barátnője.( Régebben 4esbe voltunk, csak én szaktottam barátnőmmel.) Megbeszéltük haverommal és csajával, hogy mivel ma van a szülinapom, hármasba megünnepeljük, de haverom mondta, hogy nembiztos, hogy tudnak jönni.

Most viszont rámírt haverom barátnője, hogy akkor jó-e ha 15-kor találkozunk. És én kérdeztem, hogy haverom is jön-e, de azt mondta, hogy majd meglátom.

Szóval most lehet hogy ő is jön, de mi van ha nem?

A csaj egyébként közvetlen, és ismerem régóta mert pár házra lakik tőlem, de amikor belegondolok, hogy most kettesbe megyünk valahova, az olyan furcsa.


Bocs, ha kicsit érthetetlen lett!


2013. máj. 10. 14:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát, egyszerű... Ha kettesben leszel a csajszival és neked kínos a szitu, akkor rövidre zárod a dolgot és valami ürüggyel haza jössz...


Ha a leányzó valamin töri az agyát, akkor meg eldöntöd, hogy benne vagy-e...

2013. máj. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!