Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem mehetek napra az arcbőröm...

Nem mehetek napra az arcbőröm miatt, ha kendővel takarom az arcom nap közben és úgy mászkálok akkor az emberek mit fognak gondolni, ti mit gondolnátok?

Figyelt kérdés
Divatos kendővel gondoltam persze, de csak a szemem látszana, elég szokatlan lenne szerintem, főleg hogy jön a szép idő nem? 50 faktoros krém használna még, de előbb beszélnem kell a bőrgyógyászommal mit gondol és addigis a kendőt gondoltam megoldásnak.
2013. ápr. 24. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Esetleg kalap? Van aki napernyővel mászkál.

Amúgy ha muszáj, muszáj. Inkább az egészség.

2013. ápr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs kalapom, de nekem is eszembe jutott. A napernyő is aranyos lenne csak sajnos nem sokan hordanak magukkal így megint nagyon kirívó lennék a tömegből. Szerintem maradok a kendőnél, azért köszönöm!
2013. ápr. 24. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!