Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Olyan az életed ahogy régen...

Olyan az életed ahogy régen eltervezted?

Figyelt kérdés

Iskolás korodban mi akartál lenni, hogyan tervezted az életed? A felnőttek mit mondtak? Végül hogy alakult?

Kort és nemet :)


2013. máj. 12. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem mondhatnám. Gyerekként mindig azt mondogattam, hogy megnyerem az 5-ös lottót, és milliomos leszek. Hát ez nem jött össze. :)

Talán nem ártott volna valóban lottózni....

2013. máj. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem igazán... Azt terveztem gyerekként hogy szépen lediplomázok, lesz munkám majd egy szép lakásom és élem szépen az életemet a szerelmemmel.

Az államvizsgám óta állást keresek, immár több mint egy éve. Ebből kifolyólag nincs lóvém, nem hogy saját lakásom... ja és igen a szerelemmel se vagyok jóban, úgy hogy nagyjából semmi se jött össze amit gyerekként akartam.

24/N

2013. máj. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szakközépbe akartam menni, hogy hamar állást találhassak, aztán szép karriert futhassak be. A pénzből utazni szerettem volna, és sokféle embert megismerni.

Nos, gimibe kényszerítettek, aztán egyetemre. Sehol nem jártam, és szó szerint egy darab barátom sincs. Kapcsolati tőkém nulla, állásom sincs, nem is lesz. Ellenben van egy férjem, akivel nem élek most éppen együtt. (Nem azért, mert rosszban vagyunk, csak az élet két külön városba rendelt minket.)

2013. máj. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi sikerült az életemben ahhoz képest, amit elterveztem. Nyilván nem minden. Például kétszer is el kellett válnom, ez nem egy siker. Voltam munka nélkül, voltam nagyon jó és nagyon rossz anyagi körülmények között. Nem bántam meg semmit. Örömmel gondolok az életemre, egyet tehetek, hogy majd halálom napján hálásan megköszönöm mindezt, amit kaptam. A sok csodálatos nőt, szerelmet, kalandot, utat, és azt a képességet, hogy jól érezhessem magamat a világban.
2013. máj. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerencsére olyan. Van egy gyermekem (kettőt terveztünk ugyan) van egy saját lakásunk (még kicsi hitel van rajta) van autónk, van munkánk, van sok barátunk, és szeretjük egymást. Pont ma gondoltam, hogy istenem, milyen szerencsések vagyunk, csak maradna is így. :) (38/N)
2013. máj. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!