Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igen regen volt mar, de ahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igen regen volt mar, de ahogy megy az ido felettem, egyre jobban hatalmaba kerit az hogy szeretnek talalkozni meg egyszer elso szerelmemmel, mas is van igy ezzel?

Figyelt kérdés
2012. dec. 27. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
' és mi akadályoz meg ebben?
2012. dec. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
30 évig küszködtem mert megháborodtam érte közben mindég találkoztam vele mert a barátom felesége lett amikor egyszer elhagyta a férjét csak a gyerekeim miatt nem léptem két éve elhunyt a férje most is 25 én szemben ültem vele de el vagyunk elszállt belőlem magam sem értem hallgatok és ő is már nincs miről beszélni csak a napi történésekről mintha régen nem is történt volna semmi pedig én is magam vagyok meg ő is
2012. dec. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mind 2en családosak lettünk,taliztunk, levarrtam keményen mint anno. Nagy élmény volt:)
2012. dec. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elsonek, a tavaolsag (nem egy orszagban elunk),mindketten csaladosak vagyunk,nem szeretnek senkit megbantani.
2012. dec. 27. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!