Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miből lehet megállapítani, ha...

Miből lehet megállapítani, ha valaki hazudik?

Figyelt kérdés
Nem csak a legfeltűnőbb jelekre, hanem a nehezebben észrevehetőkre is gondolok.

2013. máj. 12. 16:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Abból,hogy nem mond igazat.
2013. máj. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Én mindig azt szoktam figyelni, hogy piszkálja e az orrát (mármint az orra hegyét), vagy elkezd az orra felé nyúlni, ez ugyan feltűnő, de ezt szinte senki nem tudja megállni, ha nem is rögtön akkor, mikor beszél veled, hanem egy kicsivel utána.
2013. máj. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
csak ha ismered, akkor feltűnő...ha nem, hát hang megváltozik, lassabban vagy gyorsabban beszél, száját takarja, kerüli a tekintetet, pirosodik, babrálja a fülét, nyakát esetleg.
2013. máj. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 dani900 válasza:
80%
Ha elkezd hazudni, elkóborol a tekintete, kerüli a szemkontaktust.
2013. máj. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Anyám pl. úgy hazudik, hogy ha nem ismernék bizonyos tényeket, körülményeket, még el is hinném neki. Képes úgy mondani dolgokat, hogy a szeme se rebben, szó szerint, nem lehet megállapítani, hogy igaz-e vagy sem. Hogy sajnáltassa magát, még sírva is tud fakadni, főleg ez akkor működik, ha pénz kell valamire. Ezt csak azért írtam le, hogy léteznek ilyen emberek is, hogy senki se mondja el róluk, hogy hazudnak. Általában akkor buknak le, ha elfelejtik, hogy korábban mit mondtak, és akinek ezt anno mondták, még emlékszik is...
2013. máj. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

aki gyakorlott hazudozó, az tudja mit nem szabad csinálni ha igazságnak akarja álcázni a hazugságot.


nekem az szokott gyanús lenni, ha valami olyan dolgot sző bele a mondanivalójába, ami nem jellemző rá, vagy épp elhallgat fontos részleteket, és helyette teljesen lényegtelen semmiségekről csépeli a szöveget.


a nonverbális kommunikációt nem figyelem annyira, általában a hanglejtésből tapogatom a jeleket.

2013. máj. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvásárolható az illető ember, akkor 100% biztosra veheted, hogy a hazugság az élete egész területén jelen van. és ő is gyakorolja.
2013. máj. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
39%
Én mélyen a szemébe nézek annak akivel beszélgetek, mert a szem még akkor is árulkodik, ha az illető nem akarja. Így könnyű kiszúrni, hogy hazudik vagy sem. "A szem a lélek tükre" :)
2013. máj. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

Hülyeség, hogy aki hazudik, az kerüli a szemkontaktust. Van aki valóban kerüli, viszont az is a hazugság egyik jele ha feltűnően sokáig néz a szemedbe, még a mondókája befejezése után is.

[link]

2013. máj. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tekintet:másfelé néz,sokat pislog,lesüti a szemét stb.Vagy elpirul,hadar,összevissza beszél,keresgéli a szavakat,más a hanglejtés,hangszín.Legalábbis akiket ismerek náluk ezek,de ha valaki nagyon jól hazudik akkor sehogy.
2013. máj. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!