Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lehet hinni a "neked...

Mennyire lehet hinni a "neked nem hazudnék" dumának, ha másnak meg hazudik az ember?

Figyelt kérdés

Többször volt, hogy ott voltam, és saját fülemmel/szememmel láttam, hogy hazudik az illető másnak a szemébe, és nekem meg azt mondja, hogy "tudod, hogy neked nem hazudnék..."

De ha másnak hazudik, miért lennék én kivétel?

Aki egyszer tud egy valakinek hazudni, az bárkinek, nem?



2013. márc. 19. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen embernek nem hinnék. Mindenkinek azt hazudja: neked nem hazudnék...
2013. márc. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos, ugyanez az ember annak a másiknak mondja a szemébe, hogy neki nem hazudna, közvetlen azután, hogy hallotta a másik, hogy a szemedbe hazudik. Én is hittem a mesékben, de akinek a vérében van, az mindenkinek hazudik.
2013. márc. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
hát igazából attól is függ hogy kinek hazudik az illető!! mert ha az akinek hazudnak meg érdemli vagy okkal hazudnak neki a az nem biztos hogy másnak is hazudik !!!!!!
2013. márc. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Aki egyszer tud egy valakinek hazudni, az bárkinek, nem?"


Ez nem így van. Én a férjemnek nem szoktam hazudni. Egyrészt mert szeretem, tisztelem, másrészt nincs is miről. Rajta kívül viszont bárkinek tudok. Talán még a szüleim azok, akiknek egyáltalán nem szoktam. De pl. egy munkatársnak, főnöknek simán.

2013. márc. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
de lehet hogy ha nem hazudik hanem igazat mond akkor valamin bukik!!!
2013. márc. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A volt párommal ugyanilyen volt. Az elején észrevettem, hogy jóformán mindenkinek hazudik. Mikor rákérdeztem hogy is van ez,szó szerint ugyanezt a mondatot hallottam, amit te... :D

Ó, egy kezemen nem tudom megszámolni hányszor vert át, és még mik vannak amiket nem is tudok...

2013. márc. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!