Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerinted is rondább lett...

Szerinted is rondább lett Budapest a háború után?

Figyelt kérdés

Megnéztem az alábbi filmet és erre a következtetésre jutottam.Szörnyű építmányekkel csúfitották el pl. a Kálvin teret,teljesen elrontották a városképet a modernnek csúfolt idétlen épitményekkel.Nézzétek meg a filmet és válaszoljatok.

http://www.youtube.com/watch?v=4EFXEEpzNS4


2013. máj. 14. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon nem!
2013. máj. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mindig is egy okádás volt.

még szeged is sokkal szebb

sőt, a putri Komló is

Sopron is

akármelyik város ahol jártam

egyik sem ilyen szürke csövikkel teli bűzbarlang mint Pest

2013. máj. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek!
2013. máj. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na mi van, feljöttetek a tanyáról és szédültetek az aszfalton? Komló tényleg szebb! Költözz oda és legyen a szomszédod egy cigány család!


A Kálvin teret valóban nagyon elrontották, érthetetlen miért engedték megépíteni azt az üveg borzalmat. Nem éltem a háború előtt, így nem tudom, de több, a városképbe nem illő épületet is felhúztak a régiek helyett.

2013. máj. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

...egyik sem ilyen szürke csövikkel teli bűzbarlang mint Pest

Ez kissé erős volt ! A kérdés arra irányult hogy a háboru előtti Bp.sokkal szebb volt mint a mai épitészetileg elrontott ,elcsúfitott . Aki nem tudja milyen is lehetett annak még mindíg ajánlom a filmet.

2013. máj. 14. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!