Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan keressek barátokat?...

Hogyan keressek barátokat? Magányos vagyok.

Figyelt kérdés

Nyolcadikos koromban arra gondoltam, hogy majd mennyire megváltozok, új életet kezdek és jó lesz minden. Reménykedtem benne, hogy középiskolában szerzek majd pár barátot és jó lesz minden. Benéztem, ugyanis ugyanaz van ami eddig volt. Pedig azt hallottam erről az iskoláról, hogy olyan mint egy nagy család és ahogy elnézem tényleg olyan, de van, hogy beszólogatnak nekem és a barátnőmnek. Így hogyha a legjobb barátnőm teljesen véletlenül nem abba a suliba, abba az osztályba kerül amelyikbe én, akkor nem tudom mi lenne. Eleinte sokat szomorkodtam amiért nem barátkoznak velem/velünk, már megszoktam de rosszul esik. Csak azért nincsenek ott barátaink, mert nem ismerünk senkit abból a suliból személyesen, tehát sose beszéltünk velük. Más meg jóba van mindenkivel és pörög az élet, nekem meg ha egyedül kell bemenni a suliba akkor már legszívesebben elsírnám magam. Alkalmam sincs barátkozni, mert mindenkinek meg van a saját szorosabb baráti köre és az milyen már, hogy oda megyek, hogy "szia, mizu?" neten keresztül meg nem csinálom mert gáz. A környéken nem is lakik senki olyan aki oda jár. Nekem hiányzik egy nagyobb baráti társaság és tök szomorú vagyok. Sulin kívül sincsenek barátaim. Van egy legjobb barátnőm, meg egy másik barátnőm aki osztálytársam és ennyi. Hol/hogyan keressek barátokat egy kis városban, ahol az emberek lenézik a másikat?

16/L



2013. máj. 17. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Legalább jól nézel ki?
2013. máj. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez a lényeg, persze... nem is az, hogy valaki mennyire megbízható.
2013. máj. 17. 19:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az élet kegyetlen,az emberek méginkább.
2013. máj. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez a helyzet nagyjából, de már 12.-es vagyok. Igazából én fokozatosan jutottam el addig, amíg te. Az osztályból 4-en vagyunk egy 'klikkben', akik nagyon jól kijövünk, de csak két emberrel találok szót ebből a 'négyes fogatból'. Ha ők nincsenek suliban, akkor szinte totál magyános vagyok (a 'másik osztályból', az egyik párhuzamos osztályból van egy srác, akivel nagyjából annyira jóban vagyok, mint a 'klikkemmel', ha nem még jobban, nah olyankor, meg máskor is szünetekben 'lógunk' együtt).


Nekem sincsenek sulin kívül barátaim már, csak ismerőseim. Eléggé 'forever alone' vagyok, a családomon, a gépemen kívül nem sok mindenkim van, csak az ifjúsági gyülekezet tagjai, és a 'munkatársaim'. Én is szeretnék egy nagyobb baráti társaságot, akikkel eljárkálok, jól érzem magam, 'bulizunk', stb, de nem pofátlankodom be magam egy már jól összeszokott közösségbe.


Fel a fejjel!

19l

2013. máj. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

mész mész az utcán

egyszer csak odamész valakihez: leszel a barátom?

ha kitartó vagy találni fogsz valakit aki nem ver meg

2013. máj. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokaknak még annyi barát se jut, mint neked. Ez sokkal fontosabb, mint egy felületes haveri társaság.
2013. máj. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!