Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan szerezzek új barátokat?...

Hogyan szerezzek új barátokat? Nagyon magányos vagyok.

Figyelt kérdés

Általános és középiskolában egyáltalán nem voltak ilyen gondjaim, nagyon sokan hívtak erre-arra, sok társaságba beletartoztam. Egyáltalán nem voltam zárkózott, sokat buliztunk, nagyon jó osztályközösségünk volt, stb.

Viszont mióta vége a középiskolának, a társaságok szétszéledtek, van aki Pestre költözött teljesen a családjával (vidéki vagyok), vannak, akik külföldre mentek dolgozni, stb. 5-6 emberrel közülük tartom a kapcsolatot facebookon/skypeon, de a levelezés nem ugyanaz :(

A hozzám közelálló 4-5 ember közül szintén lekopott pár ember. Az egyiknek gimi alatt nem voltak barátai, szinte csak én voltam neki. Mostanra talált magának társaságot, azóta én le vagyok tojva :( A többiekkel ha találkozok, már nem ugyanaz, mint régen, olyan erőltetett a beszélgetés sokszor, már nem az igazi. :(

Egyetemen nem nagyon tudok barátkozni, eleinte próbálkoztam összehozni a csoportot és beülős/bulizós/beszélgetős programokat szervezni, de nem igazán voltak rá nyitottak (3 év alatt 2X sikerült...)

Sportolni szívesen mennék, de nincs rá pénzem :(

Teljesen bezárkóztam mostanra, nagyon rossz, annyira szokatlan egy helyzet.

Mit tegyek? Aki hasonló helyzetben van/volt, az hogy oldotta meg?

22/L


2013. máj. 17. 16:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és van párkapcsolatom 1,5 éve, de nagyon hiányzik az, hogy barátokkal mászkáljunk, beszélgessünk, nevessünk, ilyenek.
2013. máj. 17. 16:28
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyik egyetemre jársz, nálunk vannak pl különböző szakosztályok, szakkörök amik ingyenesek vagy valami teljesen minimális tagdíj van. Ott elég könnyű ismerkedni másokkal. Vagy biztos nálatok is vannak különböző egyetemi programok, vagy bulikörök, (kari napok vagy ilyesmi) ha sikerül bekerülni a szervezők közé szintén sok barátságot tudsz kötni.
2013. máj. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én elcserélem az összes barátomat veled, ha adsz cserébe egy jól működő párkapcsolatot.
2013. máj. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsó kommentelővel..

Bár nekem sincs túl sok barátom, bármit megadnék egy jól működő kapcsolatért.. :(

2013. máj. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha épp volna kedved ismerkedni (párkapcsolattól függetlenül), nekem írhatsz! 28/F/Bp
2014. nov. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!