Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Adamik Erik milyen árban...

Adamik Erik milyen árban dolgozik?

Figyelt kérdés

Szeretnék vele egy kb. 10X10 centis ábrát a nyakamra első körben. Aztán egy egész hátas tetkó befejezése és javítása lenne a következő lépés.

Tudom, hogy ábrától függ, úgyhogy ha valaki csak ezt írná, inkább ne is válaszoljon!

Ha valakinek van képe és ára egy általa készített tetoválásról, az a legjobb.



#ár #tetoválás #Erik #adamik #munka szalon
2013. máj. 18. 12:41
 1/4 SzilKa ***** válasza:

Nem lenne egyszerubb tole megkerdezni egybol? Irj neki facebookon, vagy menj be hozza szemelyesen.

Miert felnek az emberek bemenni a tetovaloszalonba es megkerdezni, amire kivancsiak? Nekem ez olyan erthetetlen... :)


Egy tetovalo

2013. máj. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm ezt a hasznos választ!
2013. máj. 19. 09:00
 3/4 SzilKa ***** válasza:

Csak annyira konkret, mint a 10x10-es abra :) mert mas idotartam egy 10x10-es fekete kocka es mas idotartam egy 10x10-es reszletgazdag abra. Az arat altalaban annak fenyeben hatarozzak meg (szerintem Adamik Erik is), hogy kb mennyi ido alatt tudja elkesziteni az adott mintat. Ezen kivul ha pont olyan temaval biznad meg, ami neki a szive csucske es meg szimpatikus is vagy neki, valoszinuleg baratibb arat allapit meg.

Ezert nem lehetseges pontos arat tippelni latatlanban es ezert nincsenek katalogus szeruen megallapithato arak.

Tenyleg az a legegyszerubb, ha kozvetlenul tole kerdezed meg. Az, hogy megkerdezed tole, meg nem kotelez semmire. Es egesz biztosan nem fog megenni sem ;)


Egy tetovalo

2013. máj. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 SzilKa ***** válasza:
S hogy valami "hasznos" infot is irjak, tapasztalataim szerint Bp-en egy alkalom (azaz 3-4 ora) max 30, esetleg 35 ezer Ft.
2013. máj. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!