Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Debrecenben vannak 12-13-14-15...

Debrecenben vannak 12-13-14-15 éves meleg srácok?

Figyelt kérdés

Ha igen, Melyik suliba jártok és hol lehet titeket megtalálni? Kapcsolatban vagytok? Vannak lány barátaitok?

14/F



2013. máj. 18. 14:18
 1/6 anonim válasza:
37%
vannak
2013. máj. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én nem messze lakom Debrecentől, de ismerek onnan meleg srácokat, mondjuk annyira nem tartom velük a kapcsolatot.

Ha engem is érint a kérdés, akkor nem vagyok kapcsolatban, és a lányok eléggé kedvelnek, viszont olyan igaz barátom nem nagyon van :(

2013. máj. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Miért vagytok melegek?Ez tuti valami gyerekkori trauma következménye..........ne vállald fel mert természetellenes!Gyógyulj inkább ki belőle.....bebeszélitek magatoknak hogy őőő vonz....dehogyis ő vonz!Te akarod,hogy őhozzá vonzódj!Mert minden agyban dől el!Egyiket se sajnálom!Szánalom!Rossz példát mutattok a mostani gyerekeknek!Torz világ.....a falat kaparom ilyenkor....
2013. júl. 26. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

3-mas

Ebből is látszik, hogy semmit sem tudsz a melegekről.Az szánalmas, hogy ezt a téveszmét bebeszéled magadnak. Minden az agyban dől el? Hmm. a legtöbb dolog igen, de ami egy emberben genetikailag kódolva van azt nem hiszem, hogy pusztán az tudatoddal megtudnád változtatni. Én eleinte nem fogadtam el, és sok mindent megpróbáltam, hogy "gyógyuljak" ki. De ez köztudottan nem lehetséges, és senkinek sem sikerült. És sokkal egészségesebb, ha elfogadom magam, mintsem elnyomva, önmagam meghazudtolva és nem utolsó sorban boldogtalanul éljek egész életemben. Máskor légyszíves mielőtt ilyen dolgokba szólsz bele, amikhez nem értesz, kérlek "művelődj" picit, és olvass utána!

2013. júl. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Igzad van!Egészséges vagy a torzult egyéniségeddel együtt mi??????????Ha lesz netán gyermeked,akkor arra neveled majd,hogy a saját neméhez vonzódjon??Mert ha igen,akkor 6 láb mélyen a helyed de igengyorsan!Ne húzzál már fel!!!!!Nekem te se meg egyik torz szülött se fogja megmagyarázni hogy ez EGÉSZSÉGES!!!!!!TE SELEJT
2013. júl. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Ha-ha :D

Az előbbi kommentedből minden kiderült.

Köszönöm! Nincs több kérdésem! :D Ilyen embernek kár egyáltalán értelmes válasszal előállni, úgy is annyira "értelmes" vagy, hogy fel sem fogod :/

Mondjuk meglepődtem volna, ha egy magadfajta normálisan reagált volna egy ilyen témájú vitában. Én nem hordalak le mindennek, azt hiszem nem szeretnék lesüllyedni a te szintedre (valahova legalulra).

2013. júl. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!