Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetek lány...

Hogyan szerezhetek lány barátokat?

Figyelt kérdés
Van 4 fiú haverom akikkel elszoktunk menni bulizni de ott csak 1 éjszakát vagyunk csajokkal, meg inni meg ilyenek de egyikünknek sincs lány barátja és már hiányzik a társaságuk

2013. máj. 18. 17:27
 1/6 A kérdező kommentje:
ja 16/F vagyok
2013. máj. 18. 17:30
 2/6 anonim válasza:
sok sikert kívánok :DD ha én nem találok és te igen hát akkor fejet hajtok pedig én normális lány barátot keresek de olyan nincs vagy nem létezik :DD
2013. máj. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Az iskolában nem barátkozol az osztálytársaiddal?

Mindenesetre így kéne viselkedned,hogy haverok legyetek:

Nagyon fontos,hogy lássák nem vagy beléjük zúgva és nem azért vagy velük,mert akarsz tőlük valamit. De azért legyél velük kedves,próbálj közös témát keresni. Ami nagyon kiábrándító az,ha egyfolytában beszélsz olyanokról ami csak téged érdekel. Ne legyél nyomulós,legyen jókedved.

2013. máj. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az osztályomba egy lány se jár :(
2013. máj. 19. 16:42
 5/6 anonim válasza:
így: [link] !!! :)))
2013. máj. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
járj valami csoportba,olyan helyekre,ami nem disco,mondjuk táncra vagy nem tudom,de ott sokkal jobban tudnál barátokat szerezni
2013. máj. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!