Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem nagyon szeretek mozogni,...

Nem nagyon szeretek mozogni, de mégis kéne valami jó sport amivel égethetem a zsírt és izmot is szerezhetek. Ti mit ajánlotok, mit csináljak, ami nem annyira fárasztó? 15 éves lány vagyok 162 cm 78 kg

Figyelt kérdés
Biciglizni, túrázni (15 km hegyre fel és le) és úszni szeretek, de ezektől nem nagyon fogyok futni viszont nem szeretek.
2010. márc. 2. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:

ajánlom a Norbi Duci tréning 2008-at

én is azt csinálom, 12 kg-ot fogytam (2 hónap alatt), növekedett az állóképességem, formásodott a combom, mellizmom, vádlim, bicepszem, fenekem

2010. márc. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kösd össze a biciklit a túrával, pont most jön a tavasz, hidd el, hogy a rendszeres tekeréssel ugyanúgy lehet fogyni. A gyaloglás is jó, a lényeg, hogy rendszeresen csináld, minimum heti 3-4x közel egy órát és ne nasizz. Ezzel már lehet fogyni. Sok sikert! :)
2010. márc. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy válaszoltatok! Ha vanakinek még ötlete van írjon! Köszi!
2010. márc. 5. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!