Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyire igaz az a sztereotípi...

Mennyire igaz az a sztereotípia, hogy a franciák nagyon szeretik a szexet, perverzek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 4. 07:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A francia egy nagyon különc nép, meg végletesen szabadosak, liberálisak, ez így működik a szexben is náluk, de fogalmazd meg mit értesz perverz alatt!?

Nálam voltak francia cserediákok nyáron, az agyam eldobtam, mert két srác ha már együtt voltak egy szobában, hát lexopták egymást, utána meg tök természetesen mondták, hogy ez semmi, ettől nem melegek, hát mindegyiknek itt a bnője is, csak jó haverok, és ha már ott volt az alkalom, akkor miért ne alapon ....

Na ennyire ... ez nekünk baromi furcsa, nekik meg természetes látod. Persze az is igaz, hogy a magyar meg az ellentettje, ennyire zárt embert te máshol nem találsz sajnos, és ez szintén megmutatkozik a szexuális élet terén is.

2009. okt. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Még egyszer elolvastam:

Tehát az hogy szeretik a szexet, azt jelenti, hogy perverzek?

2009. okt. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
A franciákat nem ismerem,de a magyarokra - legalábbis a fiatalokra- nem mondanám,hogy zárkózottak lenneének a szex terén.Nagyon szabadosak,és ha akarom,nevezhetem őket perverzeknek is.Orális,anális szex,és a napokban valaki bilicsről,meg ostorról írt.Ez nem zárkózottság már.
2009. okt. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%

: ma 08:35


Ez most nem az a téma ahol a magyarokat kell ócsárolni. Arra ott van a többi 3 ezer kérdés.

2009. okt. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem relatív. Annyira nem olyanok, mint amilyen a hírük, de senki sem egyforma. Én 4 országban éltem eddig huzamosabb ideig: Németország, Franciaország, Olaszország, USA. Ellentétben a sztereotípiákkal, szerintem a legutóbbi viszi a prímet ebben, az első 3 alig közelíti meg.
2009. okt. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

ez igaz, az uSA-ban én is voltam, na az basszssus nagyon durva, diszkóban még a lépcsőn is szexeltek


Na de valaki írta a bilincset stb, sztem nem olyan rossz az, meg nem is perverz, tök izgi ...

2009. okt. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Pont mint bármelyik másik nép. :)

Amúgy ott tényleg természetesebb, hogy hozzá érsz a másikhoz.

2009. okt. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

09:02

nem tekinteném ócsárolásnak, egyszerű tény a zárkózottság, méghozzá tudományos alapokkal, de szerencsére a fiatal generációk egyre nyitottabbak, ez is tény

2009. okt. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
sztem a legperverzebb nép a japán...csak nézd meg a "gyártmányaikat" ...
2009. okt. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam kint párszor. A magyarok sokkal szabadosabbak... Főleg a fiatalok. A mostani fiatalság egyáltalán nem zárkózott. Osztálytalálkozón a húszon éves nők azt mesélték, milyen volt csajokkal. Persze, nem leszbikusak, csak jó a másikat taperolni. Hát, érdekes :S
2009. okt. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!