Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a melegházasságr...

Mit gondoltok a melegházasságról? Lesz nálunk valaha vagy kizárt?

Figyelt kérdés

+ 2 ország ...


Esetleg az Unió emberi jogok szervezetei ránk kényszerítheti ?


2013. máj. 23. 07:32
1 2
 1/13 Bocipók ***** válasza:
58%

Nem értek vele egyet vallás szempontjából.

Vallás előtt a házasság sem létezett.

De az a véleményem, ha elvileg mindenki egyenlő, akkor nekik is joguk lenne hozzá.

Szerintem Magyarországon is lesz mondjuk úgy 10 év múlva.

2013. máj. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Minek? A heterók házasságát is el kéne törölni!
2013. máj. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Az a baj, hogy a legtöbb ember gondolkodás nélkül elítéli. Nem igazán van a legtöbb embernek erről saját véleménye ilyen szempontból. Könnyebb csatlakozni a tömeghez mint sem gondolkodás alapján támogatni vagy elítélni.
2013. máj. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aki akarja, tegye.

Ha esküsznek, ha nem, a homoszexualitás nem fog eltűnni, és szerintem nem is baj.

Jönnek majd ez elvakult kommentek, de szerintem olyan mindegy, hogy nő szeret nőt, férfi férfit, vagy nő férfit. A szerelem az szerelem, és mivel a szerelem mindkét fél kölcsönös érzelmein, a kapcsolat meg a kölcsönös beleegyezésen alapul, nem abberráltság vagy betegség.

Mindenkinek joga van úgy élni, ahogy ő akar.

2013. máj. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nálunk? Max a távoli jövőben...
2013. máj. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem nem lesz. Nem is baj. Ha összeházasodhatnának akkor gyerekeket is fogadhatnának örökbe és az nem lenne jó.
2013. máj. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%
Teljesen igazad van, jobb, ha egy árvaházban nevelkedik.
2013. máj. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%
Jobb lesz ha egy normális család fogadja őket örökbe, és nem azon szocializálódik hogy két férfi fajtalankodik.
2013. máj. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Bocipók ***** válasza:
76%

Ha már az örökbefogadásról beszélünk:

Véleményem szerint még mindig jobb ha két homoszexuális örökbe fogad egy gyereket és szeretetben felneveli (hetero szülők is zárt ajtók mögött élik a szexuális életüket, szerintem nem lenne különbség), mint hogy intézetbe, elhagyva, majd az utcára dobva "nevelődjenek", félreszocializálódva és érzelemhiányosan.

Ha melegekről beszélünk, mindenkinek a rózsaszín alsógatyós felvonulás ugrik be, pedig a nagy többség nem magamutogató.

2013. máj. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
18%
Az én szememben a házasság nő és férfi között jön létre. Isten férfinak és nőnek teremtette az embert és nekik mondta h szaporodjanak. És nem férfinak és férfinak és nem nőnek és nőnek. Felőlem akkor rakják egymásba testrészeiket amikor csak akarják, de ne akarjanak gyereket! Egy gyereknek szüksége van az apjára és szüksége van az anyjára. Egyszerűen ez így normális. Nyilvánvalóan vannak olyan esetek, amikor egy házasságban, nincs meg a családi összetartás, mert apu-anyu nem jön ki, sőt továbbmegyek a gyerek sanyarú sorban él, terrorizálják, bántalmazzák. Ez nem normális ezzel egyetértek, lehet h egy meleg párnál nem lenne ilyen rossz. Persze előfordulhat. DE AKKOR IS FÉRFI ÉS NŐ KÖZÖTT JÖN LÉTRE HÁZASSÁG! Egyébként ha nem vonulnának fel azok a retkes magamutogató idióták a melegfelvonuláson. Minek melegfelvonulás? látott már valaki heterofelvonulást? Most komolyan? Ki mit szeretne magának amúgy? Hogy aput egy másik bácsi bssza seggbe, vagy anyut egy másik néni fistingelje. Beszéltek itt, hogy jajj vannak jogaik, mindenki döntse el magának, hogy ha a saját "szülei" lennének melegek, akkor ő ahhoz hogyan viszonyulna.
2013. máj. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!