Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Volt valaha az életed során...

Volt valaha az életed során valami problémád egy ollóval?

Figyelt kérdés
Lehet az olyan dolog is ami természetes vagy általános probléma az ollóknál, de nem tetszik. Jöhet bármilyen negatív emlék is. Például nekem az, hogy soha nem fért el az ollóm a kis tolltartómban.
2013. márc. 22. 15:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Még a suliban az egyik cigány próbált megszúrni egy ollóval, de nem hagytam magam. Persze, hogy én kaptam egy intőt, a nyomorultat meg mindenki sajnálta, hogy kapott 3-4 pofont...
2013. márc. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nálam az, hogy mikor esett le az olló a földre én mindig utána kapkodtam,akárhányszor is fordult elő,reflexes volt, és a tanáraim mondták, hogy ezt ne csináljam mert megvágom magam vele.
2013. márc. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer kiskoromba beleállt a lábamba egy kisebb olló! Azóta megnézem van-e az ágyon olló, mielőtt ráugrok.
2013. márc. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 LidoKain ***** válasza:
100%
anyám belevágott a fülembe, mikor nyírta a hajam...
2013. márc. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Mindig kidörzsölte a hüvelyk ujjam régebben
2013. márc. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
egyszer banános lett a matekfüzetem sarka, és gondoltam levágom... túl sok lapot akartam egyszerre vágni, megszaladt a olló, és belevágtam a mutatóujjamba... a leszakadt kis bőrdarabot visszaraktam a helyére és leragasztottam... még mai is látszik egy U alakú seb rajta, pedig már 4 éve volt ^^
2013. márc. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A Fönököd válasza:
A hüvelykujjam mindig fáj ha sokáig vagdosok, mert nem elég nagy az olló lyuka.
2013. márc. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%
otthagyott az oltárnál
2013. márc. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Narancsot hámoztam a gyerekollómmal és utána nem akart lejönni róla.Mindig amikor vágni akartam ragadt az egész.
2013. márc. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekem az, amikor a vágás csak úgy jön létre, hogy az ujjaimmal afféle görcsös pozitúrában kell kezelni, mert ha csak rendesen kezelném, nem vágna, hanem az olló két éle közé bekerülne a vágandó.


A másik, amikor lehetetlen beállítani a szorosságot. Vagy olyan szoros, hogy alig lehet használni, ellenkező esetben meg nem vág.Na nekem ezek az ollóproblémáim.

2013. márc. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!