Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez a cikkhez?...

Mit szóltok ehhez a cikkhez? Tényleg igaz, csak nem akarnak pánikot kelteni?

Figyelt kérdés

[link]


Sajnos nagyon sok olyan valós dolog van, amire rámondja a sajtó, hogy nem igaz,mert nem akarnak pánikot kelteni!Szerintem ez is ilyen lehet!

E mellett hallottam, hogy egy orvos konferencián kérdezték, hogy ki állított már ki kínainak halotti bizonyítványt?Senki sem jelentkezett....állítólag a meghalt személyiével hoznak be egy újat, a halottal meg hagy ne mondjam mit csinálhatnak...

Nem tudom igazak-e ezek a dolog, de minden esetre nem megyek többet kínai kajáldába, és boltba is csak úgy, hogy nem leszek soha egyedül!


2009. okt. 4. 10:24
 1/2 Srapnel ***** válasza:
100%
Ott van a hivatkozott oldalon, hogy kamu...
2009. okt. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Még sosem hallottam,Kecskeméten voltam párszor ilyen boltban,eszembe sem jutott volna gyanakodni.(bár kényszerhelyzetben járok oda,akkor is pl:zokniért,más kissebb dolgokért)

A kínaiakat Kínában temetik el,hazaviszik a halottat.Az öregek meg hazamennek.Van a nőilapozó.hu oldalon is egy cikk róla.Öreg kínait tényleg nem szoktam látni.

2009. okt. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!