Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok azokhoz a hírekhez...

Mit szóltok azokhoz a hírekhez, véleményekhez, hogy minket magyarokat módszeresen ki akarnak csinálni a saját országunkból azért, hogy több ezer izraelit be tudjanak telepíteni hazánkba?

Figyelt kérdés
Majd megszerezzék a vízeinket stb. Linket nem adok van mindenkinek googleja 1 millió találatot ki tudtok guglizni ebben a témában.
2010. jún. 11. 20:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
68%

Hát mit lehet ehhez szólni?

Van olyan ember, aki ennek örül?

2010. jún. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
58%
A véleményem ugyanaz mint eddig:ezzel a marhasággal az agymosott debilek foglalkoznak.Játssz a kukiddal vagy gyűjts bélyeget,még az is hasznosabb annál minthogy itt égeted magad az összeesküvés-elméleteddel.
2010. jún. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
75%

Utolsó!:



"Köszönöm, hogy igazat adtál, de neked viszont nincs igazad, mert ezeket a házakat IZRAELBEN hirdették meg a bankok, amiből kidobták a lakóikat, nem Magyarországon hozták újra forgalomban, hogy egy magyar újra megvehesse, hanem csomagokban IZRAELNEK akarták eladni."

2010. jún. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
72%

Én bizonytalan vagyok ebben a témában. Nehezen hiszem az egészet, nem nagyon értem, miért kéne a zsidóknak egy új ország, és ha kell is, miért pont Magyarország lenne az.


Ugyanakkor azt is látom, hogy nincs még egy olyan ország a Földön, akinek a mindenkori vezetői annyira a saját népük érdekeit semmibe vevő politikát folytatnának, mint nálunk, és mára már mindenki számára látható a katasztrofális eredmény a kezelhetetlen államadósság, lehetetlen megélhetés, az elértéktelenedő ingatlanárak stb. képében. És hát az ember próbál erre valamiféle magyarázatot találni. Értelmeset nem lehet. Hát akkor jön mondjuk ez, ami a kérdésben van. Nem kell rajta csodálkozni.

2010. jún. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
73%
Magyarország Európa közepe, az éghajlata tökéletes,a földrajzi adottságai tökéletesek. Nincs még egy ilyen.
2010. jún. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
40%
Ugyanolyan népi hiedelem/agymosás, mint amikor Babi nénit elrabolják az ufók, vagy, hogy látták Jézust.
2010. jún. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
20:11 addig jó míg csak én "égetem" magam de ha kárát látod majd ennek az egésznek akkor ott is fogsz sírni ahol senki sem lát. Sajnos nekem is van olyan ismerősöm aki bújja ezeket a zsidókat de a balaton megvétele miatt ő fog a legnagyobbat szívni! Ha nem látod a kárát akkor neked érdeked ez az egész és próbálod itt elbagatelizálni!
2010. jún. 11. 20:45
 8/23 anonim ***** válasza:
48%
Kérdező én a moszad ügynőke vagyok már bemértelek az akció csapatunk már feléd tart hogy csendben elvágja a torkod és egy izraeli ügynököt ültesenek a helyedre aki agymossásal elhiteti mindenkivel hogy te vagy az és a barátaid közelébe férközve mindenkit kinyirjon.
2010. jún. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Jöhettek. Nyugodtan.
2010. jún. 11. 22:21
 10/23 anonim ***** válasza:
31%
Húúú de bátor valaki ez az te kemény szájberhős.
2010. jún. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!